Satılık

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Emsalsiz dikenli limon bahçesi
1.780.000,00
Mahmut şahin
İlan Tarihi : 13.05.2020
SATILIK FINDIK BAHÇESİ
SATILIK FINDIK BAHÇESİ
Ordu-Perşembe
130,00
Mehmet AKIL
İlan Tarihi : 18.09.2019
BOZYAZI/ELMAKUZU KÖYÜNDE SATILIK KİRAZ BAHÇESİ
32.000,00
Celal Dıkı
İlan Tarihi : 05.06.2016
Satılık bahçe
Satılık bahçe
Sakarya-Kocaali
450,00
Muhammet
İlan Tarihi : 22.04.2016

Satılık

Birçok insan şüphesiz bir bağ bahçe sahibi olmak istemiştir. Bu alanlarda kendi ağaçlarını ve bitkilerini yetiştirerek herkesten bağımsız bir hayat yaşamak ister. Özellikle nüfus artışı ve her yerde binaların çoğalması ile birlikte insanların bahçelere olan ihtiyacı gün geçtikçe artmıştır. Günümüzde birçok insan en ufak bir yeşil alana bile hayranlıkla bakmakta ve yeşil bir alanda yaşama isteği duymaktadır.

Sizde Bir Bağ Ya da Bahçe Sahibi Olabilirsiniz

Her insan istediği tüm meyve ve sebzesini bahçesinde yetiştirebilir duruma gelir. Üzümler yetiştirebileceğiniz bağlar ve meyvelerini toplayacağınız bahçeleriniz olabilir. Satılık bağ bahçe alabilir sizde hayalinizdeki yaşama kavuşabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzak, meyvelerinizi dalından kopardığınız bir bahçenin sahibi olabilirsiniz. Bu bağ-bahçe de geçireceğiniz kısa zamanlar bile sizleri mutlu edebilir. Bu mutluluk için belirli bir bütçe ayırmanız sizin hayat ile olan bağınızı daha da güçlendirecektir. Bir meyveyi dalından koparıp yemek tabi ki pazardan alıp yediğiniz gibi olmayacaktır.

Toprağın İnsana Verdiği Mutluluk

Toprak ile uğraşmak insanlara ayrı bir haz verir. Topraktan bir şeyler yetiştirmek ve bu yetiştirdiklerinizi yemek sizi daha mutlu ve sağlıklı yapacaktır. Satılık bağ bahçe almak sizin için yatırımda sayılabilir. Git gide beton yığını haline dönüşen dünyamızda gelecek nesiller için böyle bir alan bırakmak tabi ki çok güzel bir duygu olsa gerek. Yeşilin insana verdiği mutluluk ve haz hiç bir yerde yaşanamaz. Sizde kendiniz için bir iyilik yapın ve yemyeşil bir bağın ya da bahçenin sahibi olun.