Bahçe(sebze v.b.)

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Malatya Durucasuda Çiftlik Arazisi
360.000,00
Orhan Göçer
İlan Tarihi : 05.03.2015

Bahçe(sebze v.b.)

Son yıllarda artan nüfus ve tarım arazilerinin gelişi güzel yok edilerek yerlerine binaların yapılması özellikle sebze, meyve bahçelerini öldürmüş bu da sebze ve meyve tedariği sıkıntısı çekilmesine ve ayrıca sebze ve meyvelerin yüksek fiyatlara satılmasına sebebiyet vermiştir. Eskiden oldukça bol bir şekilde tedariği sağlanan sebze ve meyve ürünlerindeki bu tedarik sıkıntısı bir bahçe alarak yatırım yapmak isteyenler için alternatif bir yatırım yöntemi olmuştur. Satılık Sebze Bahçesi almak isteyen yatırımcılar firmamız elinde mevcut Satılık Sulu Tarla çeşitlerini mutlaka görmelerini tavsiye ediyoruz. Bilindiği üzere sebze ve meyve yetiştiriciliği yapabilmek için en önemli kıstas sulu tarıma uygun bir bahçede bunu gerçekleştirebilmektir. Sulu tarıma uygun bahçelerin olmadığı yerde sebze ve meyve yetiştiriciliğinden söz edilemez.

Satışa Hazır Sulu Tarlalar

Bizler elimizde satışa hazır sulu tarlaların yanında size en uygun sebze ve meyve yetiştiriciliği yapabileceğiniz sulu tarlaları araştırıyor ve sizlerin en doğru yerde yatırımınıza başlamanızı sağlıyoruz.

Hobi Olarak Sebze Bahçesi

Bir sebze bahçesi satın almak sadece para kazanmak amaçlı olarak değil bir hobi olarak da insanlar tarafından tercih edilen bir uğraştır. Alacağınız sebze bahçesinde şehrin yoğun ve kargaşa dolu ortamından uzaklaşabilir ve sebze bahçesinde geçireceğiniz saatlerde tüm şehrin ve haftanın stresinden uzaklaşabilirsiniz. İster yatırım isterse de hobi amaçlı olsun Satılık Sebze Bahçesi konusunda firmamızdan her konuda destek alabilir ve uygun fiyatlarla bir sebze bahçesi edinebilirsiniz.