Bostan

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Bostan

Satılık Bostan Tarlası

Ülkemizde genellikle bostan denilince ilk akla gelen kavun ve de karpuz tarlası olmaktadır. Ancak işin gerçeği bostan tarlalarında yalnızca kavun ve karpuz yetiştirilmez. Bostan diye tabir edilen bu tarlalarda kavun ve de karpuz ürünlerinin yanında her türlü sebze ve meyveyi de yetiştirebilirsiniz. Bostan tarlaları genellikle ticari maksatlı olarak kurulan ve şehir merkezlerinin yanında konumlandırılan bostanda üretilen kavun, karpuz sebze ve meyvelerin zamanında toplanarak şehir pazarlarında satışa sunulduğu büyük alanlı tarımsal bahçelerdir.

Yatırımı ve Getirisi Yüksek

Bostan tarlalarında sağlıklı ürünler yetiştirmek ve her sene başarılı hasat mevsimi yaşamak için bu tür tarlalara oldukça fazla yatırım yapılması gerektiği bostan tarlası satın alacak yatırımcıların göz ardı etmemesi gereken bir husustur. Bir bostan tarlasının verimli bir şekilde faaliyetini gerçekleştirebilmesi için mutlaka Satılık Sulu Tarla olarak adlandırılan tarlalarda üretimin yapılması gereklidir. Sulu tarla üretiminin yapılabilmesi için ise bostanın kurulacağı yerin sulama olanakları bakımından elverişli bir yerde kurulu olması şarttır. Bostan tarlası satın almak diğer tarım faaliyetlerine nazaran masraflı bir yatırımdır. Ancak başlangıçtaki bu yüksek maliyetlerin yatırımcıların gözünü korkutmamasını tavsiye ediyoruz.

Uygun Ödeme Koşullu Bostan Tarlası

Şayet uygun şartlarda bir Satılık Bostan Tarlası alırsanız bunun size kazanç yönünden getirisi oldukça yüksek olacaktır. Satılık bostan tarlası almak isteyenler için uygun şartlarda ve sulu tarıma elverişli bostan tarlaları satış portföyümüzde yer almaktadır. Sizlere en uygun ödeme koşulları ile bizimle irtibata geçerek bir bostan tarlası sahibi olarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.