Tarım, gıda, hayvancılık dalında tarimdan.com sitesi “alınteriniz güvencemiz altında” ve “ tarımın organik adresi” sloganlarıyla 2014 yılında yayın hayatına başladık.

Tarımdan.com; Türkiye başta olmak üzere tüm dünyadaki tarım, gıda, hayvancılık dalındaki pazarlama/ilan/satış projesiyle yola çıktık.

Türkiyede tarım ,gıda ve hayvancılık pazarını internet ortamına taşıyan uzman ekip olarak  Ürettiğiniz, yetiştirdiğiniz ve kullandığınız ürünleri tek tıkla tüm Türkiye’ye ve Dünyaya Pazarlama İmkanı sunabileceğini gururunu yaşıyoruz.

Günümüzde e-ticaret  hızlıca ilerlemektedir. Dünya internet sayesinde ürünü kolayca pazarlama imkânına sahip olabiliyor iken neden bu kolaylık  Türkiye’de olmasın düşüncesiyle yola çıkarak  ülkemizde Tarım, gıda, hayvancılık alanlarında ciddi bir pazarlama ortamını tarimdan.com sayesinde bulmuş olduk.

Tarimdan.com sitesinin temelini atmak için uzman kadrolarımız tarafından Tüm Türkiye’yi karış karış gezerek ve görüştüğü çiftçiler, hayvan yetiştiricileri, gıda sektörleri ve tarım makinalar üreticileriyle bire bir görüş alarak bu alan da Türkiye’nin pazarlama eksikliğini uzmanlarımızca tespit edip projeyi hayata geçirdik.

Tarimdan.com’un farkı profesyonel uzmanlarımız tarafından Türkiye çapında tarım, gıda, hayvancılık ve hizmet sektörlerinin araştırarak kategoriler şeklinde kolayca bulabileceğiniz bölüme ücretsiz ilan ekleyip ve ilan taramayı yapabileceğiniz pratik ve sade tasarımıyla halkın hizmetine sunduk.