Silindir Kapak Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Silindir Kapak Grubu

Massey Ferguson Silindir Kapak Grubu

          Araçların motor düzeneklerinde yer alan silindir kapak grubu motoru koruyan yapısı ve kaliteli malzemeden üretilmiş sistemi ile subaplara yataklık eden parçalardandır. Kapak contasının üzerinde yer alan bu üniteler bazı motorların kendi silindir sistemlerinde de bulunabilmektedir. Tarıma dayalı arazilerde kullanılan traktörler motor yapılarının korunmasının önem arz ettiği araçlardan bir tanesidir.

            Bu nedenle silindir kapak grubu için tercih edilecek parçaların standartların ötesinde bir teknoloji ile üretilmesi gereklidir. Günümüzde 1847 yılından bugüne tarım makinelerinde hizmet veren Massey Ferguson, traktör yedek parça desteğinde Avrupa kalitesine uygun ürünler üretmektedir. Özellikle Massey Ferguson silindir kapak grubu contalı kullanımı ve araç modellerine özgü üretim olanakları ile müşteri beklentilerine yanıt vermektedir. Çiftçilerin tarım alanlarında traktör kullanımı sırasında karşılaşacakları problemler de üretim aşamalarında kullanılan kaliteli metal ve alüminyum parçalarla güvence altına alınmaktadır.

 Orjinal Parça Desteği

            Yedek parçaların üretim aşamalarından müşterilere ulaşımına kadar gerçekleşen süreçte orjinalliğini koruyan ürünler tercih edilmektedir. Bu durum hem silindir kapak grubu ile aracın ömrünü uzatmakta hem de motorun yapısını korumaktadır. Kapak grubunun temel özellikleri uzun, kademeli saplama ayrıcalığı ile kullanılan traktör yapısına göre farklılıklar içermektedir. Genellikle aksam ve ürün bazında uzun vadeli kullanım olanakları barındıran Massey Ferguson silindir kapak grubu dökme demir kalitesi sayesinde ısının mekanik enerjiye dönüşüm sürecindeki korunmanın temel etmeni haline gelmektedir. Bu süreçte parçaların orjinal özellikli oluşu da yedek parça desteğinin sorunsuzca gerçekleşmesini mümkün kılmaktadır. 

 Uygun Fiyata A Sınıf Kalite

            Motor tamir aksamları içerisinde a sınıf kalite almak isteyen çiftçilere hizmet veren Massey Ferguson araç modelleri için üretilmiş silindir kapak grupları kısa sürede temin edilerek belirtilen adreslere ulaştırılmaktadır. Bu süreçte üründe herhangi bir zarar olmadığının anlaşılması adına test aşamaları gerçekleşmekte ve kaliteli hizmetin tüm gereklilikleri yerine getirilmektedir. Kapak contasının silindirik özellikli yapısı aracın motorla ilgili karşılaşacağı problemleri ortadan kaldırırken tarım arazilerinde verimli bir çalışma sürecini mümkün kılıyor. Alacağınız bu traktör yedek parça hizmet kalitesiyle birlikte silindir kapaklarınızın a sınıf malzemeden üretilmesinin olanaklarından faydalanabilir, uygun fiyata tedarik imkânlarını mümkün hale getirebilirsiniz.