Şıra

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
ÜZÜM SİRKESİ
ÜZÜM SİRKESİ
Denizli-Bekilli
3,00
doğal elma sirkesi
doğal elma sirkesi
Denizli-Bekilli
6,00

Şıra

Şıra Satış Noktası

Birbirinden farklı sağlıklı yöresel içecekler içinde Türkiye’ye özgü şıra içeceği de diğer şalgam, şerbet gibi sağlıklı içeceklerde bir başka kategoride değerlendirilebilir. Oldukça sağlıklı olan şıra içeceği, üzümden elde edilir ve içeriğinde güçlü vitaminler barındırır. Sadece üzüm çekirdeğinde çok sayıda sağlığa yararlı bileşen yer almaktadır. Şıra yapımında siyah üzüm kullanılmasının sebebi antioksidan bakımından siyah üzüm çekirdeğinin daha zengin olmasıdır.

Şıra Yararları

Üzüm ve üzüm suyunun sağlığa yararları birçok uzman tarafından kanıtlanmıştır. Kan yapıcı ve antioksidan özellikleriyle öne çıkan üzüm suyu başta kalp hastalıkları olmak üzere bağışıklık sistemi gibi ciddi sağlık sorunlarında iyileştirici etki yaratıyor. Üzüm içerisinde çok sayıda vitamin olması, A,B,C vitaminleri ile demir ve potasyum miktarının fazla olması direnç artırıcı etki yaratıyor. Bununla beraber üzüm suyu içerisinde yer alan bu maddeler vücudun hastalıklara karşı direnç kazanmasında oldukça etkili. Kan akışına olumlu etki yaratması, damar tıkanıklıklarını engellemesi, kan pıhtılaşmasını azaltması gibi çok sayıda sorun için her gün düzenli olarak şıra tüketmek tavsiye ediliyor.

Şıra Satış ve Teslimat İşlemleri

Yöresel içecekler ve farklı kategorilerde satışı bulunan firmadan dilediğiniz içeceği satın almak için firma yetkilileri ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bireysel veya kurumsal şıra satın almak isteyenler için her müşteriye yönelik olarak kolay ödeme seçenekleri yer almaktadır. İletişim bilgilerine site üzerinden ulaşabilirsiniz.