Direksiyon Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Direksiyon Aksamı

Steyr Direksiyon Aksamı

 Direksiyon ve direksiyon aksamı ürünler tekerlekli bütün taşıtlar için son derece ödemli parça ve yedek parça ürünleridir. Söz konusu olan tekerlekli kara taşıtı eğer traktör ise o zaman direksiyon ve direksiyon aksamı ürünlerin değeri ve kıymeti daha fazla artmaktadır. Çünkü traktörler ile yapılan işlerin ağırlığı ve zorluğu bu makinelerin kontrol edilmesini ve doğru hamlelerle yönlendirilmesi zorunluluğunu daha çok gerekli kılmaktadır.

 Steyr markasının bütün bölüm ve parçalarında yüksek bir kalite ve performans kapasitesi olması bir zorunluluktur. Çünkü üretim aşamasında bütün parçaları ile son derece dayanıklı metal ve karışımlarından üretilmiştir. Bu parçalardan herhangi birisinin arıza vermesi halinde yerine kullanılacak olan yedek parçanın diğer parçalarla uyumlu olarak çalışabilecek kapasitede olması şarttır. Aksi taktirde sonradan takılan bu yedek parça ürünlerin bozulması artık bir süreklilik arz edecektir.

 Steyr markası üretim aşamasında ana gövde ve bağlantılı tüm parça ve aksamı ürünlerde kullanılan parçaların kalitesine denk yedek parça üretim atölye, tesis ve yan sanayi kuruluşları ile bugün Türkiye'de faaliyette olan ve birçok sektörden daha büyük bir ekonomiye sahip ve aktif çark sayısı birçok işletmeninkinden çok daha fazla bir markadır.

 Traktör yedek parça ürünlerinin üretilmesi steyr markasının kalitesi dikkate alınarak üretildiği için direksiyon ve aksamı ürünlerin dayanıklılığı ve kalitesinde de özel bir imtina ve özen gösterilmektedir. Dayanıklılık konusunda en az diğer yedek parçalar ve aksam ürünler kadar önemli olan direksiyon ve aksamı ürünlerin çeşitliliği ve gelişmiş teknolojiye uygun olarak üretilmesi ise yine steyr markasının yan sanayi kuruluşlarının gelişmişlik düzeyini ortaya koyan ve steyr markasının marka değerine denk olarak üretimde bulunduğunu göstermektedir.

 Traktör yedek parça ürünlerini steyr markasına özel ve özgü olarak üreten bu yan sanayi işletme ve tesislerinin satış mağazalarından direksiyon ve aksamı ürünler kolaylıkla satın alınabilmektedir. Satın alınan ürünlerin montajı konusunda ayrıca servis desteği sağlayan bu yan sanayi kuruluşlarının satış yöntem ve politikaları arasında gelişmiş teknoloji ürünü yöntem ve politikalar da bulunmaktadır. Bu yöntemlerin en çok tercih edileni internet üzerinden satış ve pazarlamadır.