Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

Steyr Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu

            Araçlar için teknik özellikler ve aracın çalışma mekanizmasının yanı sıra sürücünün aracı kontrol ederken konfor içinde olması da araç yapılarında dikkat edilen en önemli hususlardan birisi olmaktadır. Bu nedenle pek çok araç kullanıcısı, aracın öncelikli olarak mekanik yapısına ve beraberinde konforuna dikkat etmektedir. Araçlarda bu nedenle konfor oldukça önemli noktalardan birisidir. Araç konforu ve ihtiyaç anında araç içerisinde oluşabilecek arızalara müdahale etmek için tasarlanan hırdavat ürünlerinin saklanması amacı ile üretilen koltuk ve takım kutusu grubu araç içerisinde ki konfor aksamından birisidir. Hususi otomobillere oran ile farklılıklar yaratan koltuk ve takım kutusu grubu traktör modellerinde daha farklı yapılarda ve daha farklı özellikler ile üretilmektedir.

 Steyr Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu Ne İşe Yarar?

            Hususi araçlarda araç kullanıcının sürüş pozisyonunu ve daha konforlu bir sürüş keyfini sağlaması için tasarlanan koltuk takımı, steyr firmasının üretmiş olduğu; steyr marka traktör modellerinde ve bunlara benzer çiftlik ve tarım araçlarında daha farklı kullanım amaçları ile birlikte üretilmektedir. Özellikle tarım ve çiftçilik sektörü için üretilen araçlarda amacın hız yapmak veya ulaşım değil tarım yapmak olması nedeni ile koltuklar dar, yüksek ve yaylı bir sistemde çalışmaktadır. Bu da tarım ile uğraşılan alana göre operatörün aracı kullanırken daha rahat olması ve koltuk takımının çıkıntılara karşı operatör hizasını korumasını sağlamaktadır. Bunlara ek olarak aracın içinde veya dışında, her türlü mekanik arıza da kullanılmak için tasarlanan hırdavat ve benzeri ürünler de, takım kutusu grubunda olmakta ve bu aksesuar da araç için oluşturulmuş konfor aksamının içerisinde bulunmaktadır.

 Steyr Koltuk Ve Takım Kutusu Grubu Yedek Parçaları Nelerdir?

            Özellikleri bakımından fazla parça yapısından oluşmayan koltuk ve takım kutusu grubu traktör yedek parça ve aksesuarları, her yerde bulunabilecek parçalar içermektedir. Bu grup ile ilgili kaybolan veya bozulan traktör yedek parça ve aksesuarları her yerden tedarik edilebileceği gibi; koltuk takımı ve takım kutusu gibi aksesuarların; mil, yay, kılıf, vida, somun gibi tüm parçaları hırdavatçılardan veya orjinal yedek parça imalatı yapan yerlerden kolayca yapılabilmektedir.