Lastik Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Lastik Aksamı

Steyr Lastik Aksamı

 Steyr Türkiye'de bir asra yakın bir zaman üretimi yapılmış bir markadır. Sadece traktör markası olarak bir bütün halinde üretimi yapılmayan, bağlantılı yan sanayi ve ana sanayi kuruluşlarının ürettiği yedek parça, aksam ve ekipmanları ile de aynı süre zarfında etkin ve yaygın bir faaliyet sürdürmüş ve Türkiye'de yaşayan ve steyr markasına sahip olsun veya olmasın birçok insanın gönlünde taht kurmuş bir marka olmayı başarmıştır.

 Steyr markası son yirmi beş yıl içinde isim değişikliği yapsa da steyr ismi ile üretilen traktörlerin yeni ismi ile üretilen traktörlerden daha çok piyasada olduğu ve halen alım satımının yapıldığı da bir gerçektir.

 Steyr markası bugün yeni ismi ile olsun eski ismi ile olsun üretildiği tüm traktörleri sayesinde bugün traktör sektörünün önemli isimlerindendir. Sektöründe yüksek paya sahip bu traktör markasının traktör yedek parça ürünleri de kendi sektörü içinde büyük bir paya sahiptir.   

 Steyr markasının traktör yedek parça sanayinin en fazla gelişen dalları arasında lastik ve lastik aksamı ürünlerin satıldığı sektör bulunmaktadır. Steyr markasının kullandığı traktör lastiklerinin ve bağlantılı aksamın üretilmesinin de tıpkı steyr markası gibi profesyonel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Kaliteli lastik aksamı ürünlerin üretilmesinde çalışan uzman kadro ve tesislerindeki profesyonel iş süreçleri ortaya çıkan ürünlerin de steyr markasına yakışır kalitede olmasını sağlamaktadır.

 Steyr traktörleri, traktör piyasasının en kaliteli ve dayanıklı ürünlerindendir. Türkiye tesislerinde üretilmiş olması üretilen makinelerin Türkiye koşullarına ve coğrafi özelliklerine uygun olarak üretilmesini sağlamıştır. Yan sanayi ve ana sanayi kuruluşlarına bağlı olarak faaliyet gösteren ve yedek parça ürünlerin format ve özelliklerini bu tesislerde üretilen yedek parça ve lastik aksamlarına ait ürünlerin projelerinden esinlenerek birebir ve aynı üreten firmaların da steyr traktörlerinin ana üretim tesisleri gibi Türkiye'de faaliyet gösteren kuruluş ve firmalar olması, traktörler gibi bu yedek parça ve aksamı ürünlerin de istenilen düzeyde ve özellikte olmasında büyük öneme sahiptir. 

 Traktör yedek parça ürünlerinin steyr markasının kalite ve performansına uygun ve aynı düzeyde olmasını istiyorsanız steyr markasına ait yedek parça ve aksam ürünler satan firmaları tercih etmelisiniz.