Ön Düzen Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Ön Düzen Aksamı

Steyr Ön Düzen Aksamı

            Steyr marka traktörlerin kalitesi Türkiye'de ispatlanmış bir kalitedir. Bugün steyr markası hakkında olumsuz konuşacak insan yok gibidir. Kendi kullanımı dolayısıyla meydana gelmiş arızalar dışında steyr markasının üretim hatası sayılabilecek olan herhangi bir sorun nedeni ile steyr markasının sorunlu olması mümkün değildir. Bu gerçeği bilen birçok insan korkusuzca Türkiye'nin en zorlu coğrafi koşullarında ve en zorlu iklim özelliklerinde steyr markası ile yol almaktan ve işlerini yürütmekten korkmamıştır. Steyr markası ile doğunun ve Türkiye'nin diğer zorlu bölgelerinin çiftçileri bile yıllarca ekmeğini adeta taşlı topraklardan çıkartabilmiş, taş kaya demeden her türlü araziyi büyük bir başarı ile sürmüş ve ekinini ekip toplayabilmiştir.

 Steyr markasının bu dayanıklılık ve tercih edilirliğinin arkasında üretim tesislerinde kullanılan dayanıklı parçalar bulunmaktadır. Traktör yedek parça üretiminde de ana gövde üretimi için kurulmuş olan tesislerin kalitesine eşdeğerde kurulmuş olan yan sanayi tesisleri ve firmaları ön düzen aksamı da dahil olmak üzere steyr markasını, mevcut marka değerine ve kalitesine ulaştıran aksam ve donanımlarını üreterek insanlığa büyük bir hizmette bulunmuşlardır.

 Steyr ön düzen aksamı ve donanım ürünlerinin üretiminde gösterilen anlayış tamamen profesyonel bir anlayıştır. Bu aksam ve donanım ürünlerinin üretilmesindeki süreçlerde teknik ve uzman kadro çalışmakta ve üretilen traktör yedek parça ürünlerinin orjinal ürünler olmasına özen gösterilmektedir.

 Traktör ön düzen aksamı ürünleri arasında ana parçalara ek olarak kullanılan ve yedek parça niteliği taşıyan ürünler yer almaktadır. Bu ürünler arasına ön düzende kullanılan küçük bir conta sayılabileceği gibi vantilatörde kullanılan pervaneyi de bu gruba dahil etmek mümkündür.

 Steyr markasının her parçası Türkiye'de yaygın servis ve yan sanayi kuruluşları eliyle üretilmekte, temin edilmekte ve satılmaktadır. Traktör sahiplerinin ihtiyacı olan bu ürünlere kısa sürede ulaşarak her türlü tamir ve onarım faaliyetlerinden faydalanabiliyor olması üretimi durdurulmuş olmasına rağmen yan sanayi kuruluşları ile halen aktif bir pazara sahip olan steyr markasının kalitesini fazlası ile ispatlamaktadır.

 Steyr markasının yan sanayi veya ana sanayi tesisleriyle bağlantılı olan firmalar aracılığı ile her türlü servis hizmetleri yürütülmektedir.