Steyr

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Steyr

     Steyr marka traktörler yıllarca kalitenin ve başarının adresi ve gerekçesi olmuştur. Türkiye'nin zorlu koşullarında hiçbir zorlanma ve engellenmeye takılmadan her işi kısa sürede ve en iyi derecede tamamlayabilmiş olan steyr traktörleri ne zorlu hava koşulları ne de engebeli, taşlı ve zorlu yollar ve araziler engelleyememiştir.

 Steyr marka traktörlerin mühendislik çalışması özellikleri bir traktörde olması gereken özelliklerin zirvesine ulaşmış özelliklerdir. Bu özelliklerin etkin bir şekilde çalışmaması için steyr traktörlerinin önemli arızalar vermiş olması gerekmektedir. Bu da steyr markası için pek mümkün olan bir durum değildir. Çünkü steyr markası dayanıklılığı ve kalitesi ile ün yapmış ve büyük ve tamir edilemez arızaları defterinden tamamen silmiş bir markadır.

 Ancak zaman zaman traktör yedek parça ve diğer ekipmanlarında meydana gelebilecek arızalar veya bozulmalar steyr markasında da söz konusu olmaktadır. Bu tür arızalar veya sorunlar kolay giderilebilir ve tamir edilebilir sorunlardır. Özellik de söz konusu marka steyr markası olunca yılları bulmuş ve kökleşmiş yan sanayi kuruluşları ve firmaları sayesinde her türlü traktör yedek parça ve aksamının kolayca bulunup en kısa sürede takılması mümkün olmaktadır.

 Steyr markası ana sanayi kuruluşlarıyla Türkiye'de yıllarca üretilmiş olan bir markadır. Son çeyrek asırda meydana gelen firma değişikliği nedeni ile markanın ismi değişmiş olsa da aynı konsept ve özelliklerde traktör üretimine devam edilen tesisleri halen aktiftir ve faaliyetlerine devam etmektedir. Bu tesislere entegre ve steyr markası ile ün yapmış yan sanayi kuruluşları da faaliyetlerini aktif ve zirvede olarak devam ettirmektedirler. Türkiye'nin her yerinde sanayi sitelerinde faaliyetlerini sürdüren bu firmaların aynı zamanda steyr markasının servis hizmetlerini yürüttükleri de bilinmektedir. Özellikle traktör yedek parça üretim ve temininde bu firmaların önemi oldukça yüksektir.

 Steyr markasının yedek parça ve her türlü aksam ürünlerinin satın alınması için ve traktörlere montajının yapılarak traktörlerin kullanılır duruma getirilerek ömürlerinin uzatılması ve daya kaliteli hale getirilmesi için yan sanayi kuruluşlarının gerçek firmaları ile internet sitelerine başvurmak yeterli olmaktadır. Steyr markasının gelişmiş hizmet anlayışı sayesinde ihtiyacınız olan her türlü hizmeti bu yolla kısa sürede satın alabilirsiniz.