Sulama/Sakacı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
CEVİZ BAHÇESİ TAHSİSİ
CEVİZ BAHÇESİ TAHSİSİ
Çanakkale-Ezine
2.000,00
Ahmet Akman
İlan Tarihi : 10.09.2015

Sulama/Sakacı

Sulama Hizmeti Personelleri

Geniş çaplı hizmet ağıyla dikkatleri üzerine toplayan kurumsal iş makinesi ile yardımcı personel temini yapan firma, kendi sektöründe önde gelen şirketler içerisindedir. Söz gelimi günümüz koşullarında farklı alanlarda personel bulmak bazen sıkıntılı olabilmekte, çok sayıda kişi aracı kurumlara başvurarak gerekli kriterler paralelinde işçi temini sağlayabilmektedir. Bu alanda tecrübeli olan firmaya başvuru sonrasında istenen kriterlerde yardımcı elaman temini yapılmaktadır. Sektördeki gelişmelere paralel olarak varlını sürdüren firmadan örneğin sulama ve sakacı hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanında çok sayıda personel ihtiyacını da firmadan sağlayabilirsiniz.

İş Makinesi ve Personel Hizmeti

Kurumsal niteliklere sahip olan firmada tarımsal alanlarda, yol yapım işlemlerinde ve sanayi ile ilgili çok sayıda sektörde ihtiyaç duyulan iş makinesi kiralama hizmeti profesyonel olarak gerçekleşmektedir. Diğer taraftan firmalara ve bireysel olarak talepte bulunan kişilere şoför, kadın el işleri elemanı, bahçe işleri elemanı, bekçi gibi değişik alanlarda da personel temini gerçekleşmektedir. Söz konusu personellerin seçiminde güvence veren firmada belirlenen kriterlere göre işçi barındırılmaktadır.

Sulama ve Sakacı Hakkında

Yardımcı elemanlar kategorisinde faaliyet veren firmada sulama elemanı bulabilirsiniz. Genel olarak işin tanımı biraz açılırsa, sulama, bitkilerin ihtiyacı olan suyun doğal şekilde karşılanmaması sonucunda dışarıdan müdahale ile sağlanması işlemidir. Yani yeterince yağmur almayan ve suyla beslenmeyen bitkilerin yaşamaya devam etmesi, bazen meyve vermesi için sulama oldukça önemlidir. Sakacı ise çeşme gibi yerlerden suyu alarak başka yere taşıyan kişilerin ismidir.