Sulu Tarla

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
250 DÖNÜMLÜK TEK PARÇA SULU KİRALIK TARLA -
180.000,00
Sulu Tarla
Sulu Tarla
Konya-Sarayönü
3.200.000,00
samed gümüş
İlan Tarihi : 17.05.2021
projeli sera
projeli sera
Antalya-Kaş
2.700.000,00
Sulu Tarla
Sulu Tarla
Konya-Sarayönü
56.000,00
samed gümüş
İlan Tarihi : 21.01.2020
Satılık uygun fiyatlı arazi
Satılık uygun fiyatlı arazi
Iğdır-Karakoyunlu
100.000,00
Hakan ardic
İlan Tarihi : 25.09.2018
nazimbey koyu ceyhan verimli tarla
5.500,00
ali karakus
İlan Tarihi : 15.03.2018
döşemealti ahirtasta 18647m2 370bintl
370.000,00
Mehmet Ince
İlan Tarihi : 09.03.2017

Sulu Tarla

Tarlalar iki sınıfa ayrılır sulu tarla ve susuz tarla olarak adlandırılır. Sulu tarla içerisinden sulama yollarının geçtiği ve tarım için çok avantajlı olan topraklara denir. Bu tür araziler tarım için oldukça değerlidir. Yani bu tür arsalar veya tarlalar gayrimenkul yatırım olarak değerlendirilmemeli çünkü genelde bu tür tarlalar şehirlere uzak olan apartman gibi şeylerin üzerinde yapılmasının mümkün olmadığı tarla cinsidir. Bundan dolayı tarım yatırımı yapmayı amaçlayan kişiler tarafından alınması şiddetle tavsiye edilmektedir. Sulu tarlalar genelde Şehirlere uzak olan yerleşim alanlarında bulunmaktadır. Bir tarım arazisinde eğer ki su geçiyorsa coğrafi konumuna göre birçok şey ekilebilir, örneğin domates, biber, patlıcan, buğday, Fındık, salatalık ve daha birçok sebze ve meyve yetiştirebilirsiniz.
Bu tür maslahata binaen sizler için kiralık sulu tarlalar ve satılık sulu tarlalar olmak üzere iki ana kategori açmış bulunmaktayız. Bu kategoriler üzerinden dilerseniz sulu tarla alabilirsiniz dilerseniz sulu tarlalarınızı satışa çıkarabilirsiniz tarimdan.com olarak hedefimiz alıcı ve satıcıları buluşturmaktır. Sizde hemen üye olup tarimdan.com web sitemizin birçok avantajından kolayca faydalanabilirsiniz. Kategoride yer alan ilanlarımızın tamam mı gerçek kişiler tarafından eklenmiştir herhangi bir hileli yönlendirme söz konusu değildir. Güncelliğini yitiren ve satılan ilanları kısa süre içerisinde web sitemizden kaldırıyoruz. Amacımız sizlere doğru ilanları en hızlı bir şekilde sunmaktır. Amacımız para kazanmaktan ziyade alım ve satıma ortak olup Ülkemizin ekonomisini kalkındırmaktır.
İlan açarken dilerseniz ilanlarınıza geniş bir açıklama girebilirsiniz, aynı şekilde video ekleyebilir ve ürününüzü tanıtacak resimlerde girebilirsiniz. Yine ilan sahiplerinizin adresinizi kolayca bulabilmesi için haritada sulu tarlanızın konumunu iğneleyerek kolay bir şekilde satıcıya adres konusunda yardımcı olabilirsiniz. Aynı şekilde mail adresinizi, web sitenizi ve iletişim numaralarını bırakarak mükemmel bir ilan açabilirsiniz.
İlan satın almak isteyenler için üye olmak gibi bir mecburiyet söz konusu değildir, üye olmadan sitede dilediğiniz gibi gezinip ilanlara ulaşabilirsiniz. Diğer web siteleri arama yapmak için üye olmayı zorunlu bir hale getirseler de müşteri memnuniyet prensiplerimizden dolayı biz böyle bir şeyi tasvip etmiyoruz.