Tafe

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Satılık tafe traktör
Satılık tafe traktör
Niğde-Niğde
1.750,00

Tafe

Tractors and Farm Equipment Limited, 1960' ta Chennai' de kurulan bir anonim şirkettir. İstatistiklere göre Dünya' nın en büyük üçüncü, Hindistan' ın ise en büyük ikinci traktör üreticisidir. TAFE Hint traktör pazarının %25' ini, ülke içi ve uluslararası sattığı 170.000 traktörle elinde tutmaktadır. TAFE' nin AGCO ve Massey Ferguson firmalarıyla olan 53 yıllık ortaklığının desteğiyle; Massey Ferguson, TAFE ve Eicher traktörlerini üretmektedir. TAFE, AGCO ile olan ortaklığıyla birlikte dünyada 85' in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır ve bu ülkelere Avrupa ve Amerika' nın gelişmiş ülkeleri de dahildir.

Traktör Dışında

TAFE firması, traktör dışında da çeşitli alanlarda da üretim ve geliştirme  yapmaktadır. Bu alanların başında tarım aletleri, dizel motorlar, jeneratörler, bataryalar, hidrolik pompa ve silindirler gelmektedir. Bu üretim çeşitliliği, TAFE' nin Amalgamations Grup isimli Hindistan' ın en büyük mühendislik gruplarından birine üye olmasından kaynaklanmaktadır. Bu grup 41 firmanın birlikteliğini içermekte ve dizel motorlar, otomotiv ve yedek parça sanayi, tarım sanayi gibi alanlar üzerinde büyük çalışmalar yapmaktadır

TAFE Türkiye'de

TAFE , ortağı AGCO' nun dağıtım ağı aracılığı ile ülkemizde de traktör üretmektedir. Ülkemizin Bozok Traktör firması, TAFE traktörlerinin üretim ve montajını yapmaktadır. Ülkemizde de çiftçilerin de bildiği TAFE markası güvenilirliği ve sağlamlığı ile bilinmekle birlikte, piyasaya çıkacak Çin üretimi traktörlerden de oldukça şüphe edilmektedir. Bunun ana sebebi ise fiyatta rekabetin oldukça zor olmasıdır.