Tarım Aletleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
2017 TINAZ 3.5 TON
2017 TINAZ 3.5 TON
Burdur-Burdur
55.000,00
Osman
İlan Tarihi : 05.12.2022
TAM OTOMATİK KÜP ŞEKER MAKİNASI    GT 15
105.000,00
Göktuğ Grup
İlan Tarihi : 28.11.2022
CAT MARKA JENERATÖR
CAT MARKA JENERATÖR
İzmir-Bornova
0,01
ŞELALE ÇERİ
İlan Tarihi : 06.11.2022
SATILIK SILOBAZ
SATILIK SILOBAZ
Konya-Karatay
20.000,00
Bahçe turbo ilaç makinesi
Bahçe turbo ilaç makinesi
Bursa-Mustafakemalpaşa
22.000,00
Alirıza Baruk
İlan Tarihi : 04.10.2022

Tarım Aletleri

Devletin köye dönüş projesi ile birlikte hareketlenen tarım ve hayvancılık sektörü, demirbaş ihtiyaçları da gözler önüne serdi. Birçok kişi tarım alanında iş kurmaya yöneldi ve kullanılan traktör, biçerdöver gibi aletleri kiralamak ya da satın almak isteyen kişiler için birçok seçenek arasından tercih yapmak mümkün hale geldi. Hayvancılık ve tarıma dair her türlü alım satım işleminin yapılacağı bu portalda yeni çiftçiler ve profesyonel çiftçiler bir araya geldi.

Yurt dışında birçok örneği bulunan bu tür sitelerden ülkemizde de olması gerektiğini düşünerek yola çıkan ekibimiz tarım ve hayvancılık ile ilgili hayvandan gübreye, hırdavattan elektrik & enerji malzemeleri gibi temel gereksinim duyulan ürünlere ulaşabileceğiniz bu portalı yarattı. Deneyimli çiftçiler ve yeni çiftçi olarak iş kurmak isteyen genç girişimciler sektörel olarak tüm pazarlama işlerini bu sistem üzerinden kolayca halledebilecekler.

Tarım makinaları birçok kişi için bütçesini aşan miktarlarda olduğu için, kiralama yöntemini tercih edebilirler. Bu yüzden kiralık ya da satılık seçenekleri bulabileceğiniz iş makinalarını ya da traktör destekli kazıcı gibi makineleri bulabilirsiniz. Tarım ve hayvancılık konusunda birçok ihtiyaç için başvuracağınız sistemimizde, her türlü ihtiyacınızı bulabilirsiniz. Hayvanlarla ilgili her şeyi bulabileceğiniz sitede, çiftliğiniz ya da araziniz için en iyi seçenekleri bulacaksınız.

Sahibinden satın alabileceğiniz tüm tarım makinaları ve diğer ürünleri en uygun koşullarda ve bölgenize en yakın konumdaki satıcılardan satın alabileceksiniz. Traktör destekli kazıcı arıyorsanız ama bulamıyorsanız, sitemizdeki ilanlar arasında birçok çeşit bulabileceksiniz. Traktör ya da biçerdöver gibi temel makineleri de kolayca bulabileceğiniz sistemde en çok ihtiyaç olan tarım aletleri bulunmaktadır.

Yüzlerce ilan arasından seçebileceğiniz ürünler, her geçen gün sisteme yeni eklenen ve sürekli büyüyen bir pazarlama sistemine sahip olan sitemizde bütçenize en uygun seçenekleri bulacaksınız.

Satılık ve Kiralık Tercihler

Yüzlerce ürün arasından isterseniz kiralık isterseniz satılık ürünleri tercih ederken, bulunduğunuz bölgeye yakın konumda olan satıcılarla iletişime geçerek ürünleri görerek alabilirsiniz.

Özellikle yeni girişimciler için bir tarım rehberi olan sitemizde her türlü ihtiyacı kolayca karşılayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla bulabileceğiniz ürünler arasından en temel malzemeleri alabileceğiniz gibi kiralayabilirsiniz de. Birçok ürünü ilk elden satın almanıza olanak tanıyan sistemde her türlü tarım ve hayvancılık ürününü bulabileceksiniz. 24 saat boyunca alışveriş yapabileceğiniz sistemde, dilediğiniz şehirden mal satın alabilirsiniz.

Özellikle yeni çiftçiler için ideal bir rehber olan sitemizin, her türlü tarım ihtiyacı için eksiksiz yaralanabilecekleri ortam yaratılmış oldu. Her bütçe için uygun bir tarım arazisi kurmak ve en yeni seçenekleri öğrenmek burada mümkündür.

Yedek Parçalar

Makina/Yedek Parçaları konusunda da iyi bir sisteme sahip olan sitemizde, üreticilerin ve yedek parçacıların sattığı ürünleri bulabilirsiniz. Birçok kişi eski makinalar kullandığı için yedek parça bulmada zorluk çekmektedir. Ancak sitemiz sayesinde bu zorluk ortadan kalkmış ve daha etkili bir iletişim sağlanması için tarım sektörü demirbaşları ve diğer sistemlerin bulunduğu bir site arayışına girilmiştir.

Tarımsal ürünler ve Makina/Yedek Parçaları konusunda da aradığınızı bulabileceğiniz sitede her fiyat aralığında makina ve yedek parçaya ulaşabilmeniz, birçok farklı marka arasından bütçenize uygun olanı bulabilirsiniz. Ayrıca elektrik & enerji malzemeleri ve diğer hırdavat ürünlerine de ulaşmanız mümkün olmaktadır. Elektrik & enerji motoru ve sulama sistemleri de bulunan sitede tarıma dair aradığınız tüm aletleri bulacaksınız.

Yedek parçasını bulmakta zorladığınız her türlü zirai alet için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlar arasından birçok seçenek bulabilirsiniz ve ihtiyacınız olan tüm aletleri satın alabilirsiniz. Yenilenebilir enerji sistemleri, aküler ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz ve ürettiğiniz ürünleri de satabilirsiniz.

Sulama Sistemleri

Tarımda önemli bir husus olan sulama sistemleri tarım alanınıza uygun olmalı ve ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamalıdır. Su tarım sektörü için en önemli kaynaklardan biridir ve kullanımı da ekinlerin ortaya çıkmasını belirler.

Sulama sistemleri konusunda yer alan su tankları, dalgıç pompalar ve diğer ürünlere uygun fiyat seçenekleri arasından ulaşabilirsiniz. En modern ürünlere ulaşabileceğiniz ve birbirinden değişik ürünler bulabileceğiniz seçenekler arasında herkes için aradığı ürünü bulabileceği çeşitler vardır. Dalgıç pompaların en son modelleri arasından seçim yapabilir, istediğiniz kapasitede sulama tankları kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.

Devletin teşviklerinden yararlanan birçok kişi uygun ödeme koşulları ile gerekli ürünlere sahip olmak ister. Bu yüzden güvenilir satıcılara ulaşmak isterler ve en uygun fiyatı ararlar. Bu ihtiyacınız için de başvurabileceğiniz sitede her bütçe için uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Hırdavat

Her sektörde olduğu gibi tarım sektöründe de hırdavat ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlere de ulaşabilmeniz için ideal bir süreç içinde işleyen ve sürekli güncellenen sitemizde Elektrik & enerji motoru gibi ürünleri de kolayca bulabilirsiniz. Diğer hırdavat ürünlerine, hayvan ve bitki ürünlerine, elektrikli ürünlere ve de yedek parçalara ulaşabileceğiniz ve aradığınız her şeyi bulacağınız sitemiz çiftçiler ve çiftçi adayları için açılmıştır.

Pazarlama Faktörü

Ürün satın almaya ihtiyacınız yoksa ürünlerinizin satışını tüm dünyaya yapabilirsiniz. Tarıma dönüş yapıp pazarlama sıkıntısı çekenler için ideal bir seçim olan sitemizde ürünlerinizi satabilirsiniz.

Organik tarım ile uğraşanlar için ürünlerinin satışını ve tanıtımını yapma imkanı olan sitede üreticiden tüketiciye mantığı ile satış yapabilirsiniz. En ideal pazarlama yöntemlerinden biri haline gelen internetteki yerinizi almak için, alanınıza en uygun olan sektörü seçerek satışlara başlayabilirsiniz. Çiftçileri ve çiftçi adaylarını bünyesinde barındıran sistemimize üye olup, siz de size özel fırsatlardan yaralanabilirsiniz. Birçok kişinin tercih ettiği sitemiz her geçen gün büyümektedir.

Tarım ve hayvancılık ile ilgili en büyük portal olan tarımdan.com üzerinden dilediğiniz alım satım işleminin en uygun koşullarda gerçekleşmesi için üye olabilirsiniz.