Tarla/Arazi/Emlak

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
kendi kuyusu olan seramız kiralıktır.
11.000,00
Atılım ALVUR
İlan Tarihi : 30.11.2021
Meraya sıfır
Meraya sıfır
Kırşehir-Boztepe
1.290.000,00
Arif salman
İlan Tarihi : 14.06.2021
250 DÖNÜMLÜK TEK PARÇA SULU KİRALIK TARLA -
180.000,00
Sulu Tarla
Sulu Tarla
Konya-Sarayönü
3.200.000,00
samed gümüş
İlan Tarihi : 17.05.2021
projeli sera
projeli sera
Antalya-Kaş
2.700.000,00
KARAGÖLLÜDE SATILIK TARLA
KARAGÖLLÜDE SATILIK TARLA
Kocaeli-Derince
750.000,00
Erten ÖZGE
İlan Tarihi : 13.04.2021

Tarla/Arazi/Emlak

Devletin teşvikleri sayesinde birçok kişi köye dönüş projesi kapsamında farklı iş alanlarına yöneldi. En geleneksel iş olan çiftçilik için gerekli tüm şartların sağlanabildiği ve birçok hibe kredi, teşvik ve destek kapsamında gelişmesi için devlet tarafından da desteklendiği çalışmalar söz konusudur. Bu çalışmalar sayesinde herkes kendi arazisinin sahibi olabilecek, istediği gibi ekip biçebilecek ve kendi işinin sahibi olabilecektir.

Çiftçilik yapmak isteyenler için arsadan tarlaya, tarım makinelerinden traktörlere kadar her türlü tarım gereksinimini bu portalda karşılayabilirsiniz. İsterseniz hayvanlar hakkında fiyat araştırması yapabilir, dilerseniz kendi organik ürünlerinizi satabilirsiniz. Tarım ile ilgili ne varsa ulaşabileceğiniz bir portal olan ve sadece tarım ile ilgilenenlere özel olarak kurulan sitede her türlü ihtiyacınızı en uygun fiyatlara karşılayabileceksiniz.

Her bütçeye uygun seçenekler ve her türlü tarım, hayvancılık ve zirai faaliyeti kapsayan geniş çeşitlilik ile dilediğiniz ürün ya da arsaya ulaşabilme imkanına sahip olacaksınız. Tarım ve hayvancılık ile ilgili iş yapmak istiyorsanız ancak nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız, bir liste yaparak kalem kalem satın almanız ya da kiralamanız gereken ürünleri yazıp kategorilerimizden istediğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Direk alıcı ve satıcılarla iletişim kurmanızı sağlayan bu portalda, her türlü tarım ve hayvancılık ihtiyacı, makineler, hayvanlar, zirai hizmetler ve araziler bulunmaktadır. Çiftlik/Tesis/Sera gibi ihtiyaçlarınıza da ilk elden sahip olabilecek ve tarıma dair her konuda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. İlanların hepsinin alıcı ve satıcılar tarafından verildiği sistemde, tarım konusunda tarladan tarlaya ekilecek ekinlere, hayvanlara ve makinelere kadar her konuda ürün bulabileceğiniz ve geniş çapta kategorizasyonu ile tam bir hizmet almanızı sağlayacak şekilde kurulmuştur.

Çiftçilerin mesleklerini severek yaptıkları ve daha fazla imkana sahip olma ihtiyacı duydukları günümüzde alım ve satım konusunda tam bir destek sağlamak amacıyla kurulan sitemiz, her türlü alanda eksiksiz bir üretim sağlamak için ihtiyaç duyulan en küçük ayrıntılara kadar gereken her şeyi hizmetinize sunmaktadır. Yeni bir çiftçi adayıysanız her türlü ihtiyacınızı kolayca bulabilir ve daha az bütçe ile daha fazla ürüne sahip olabilirsiniz.

Tarla sahibi olmak isteyen ve ürünleri verimli bir şekilde ekip biçmek isteyen çiftçiler için sulu tarla ilanları hemen hemen yurdumuzun her köşesinde bulunmaktadır. Verimli tarım arazilerinden olan ve değerli olan sulu tarla ilanları, tarım yapmak isteyen kişiler için ideal bir bölümdür. İstediğiniz sıralama ile bütçenize uygun fiyat aralıkları ile arama yapabileceğiniz portalda her bütçeden kişinin bir tarla sahibi olması mümkün olmaktadır.

Sulu tarlalarınızı satmak ve direk alıcılarla muhatap olmak için en ideal yöntem olan sitemizde ilan vererek birçok alıcıya ulaşabilirsiniz. Emlakçı parası vermeden potansiyel alıcılara ulaşmanızı sağlayan sistemde herkes ilan verebilir.

Susuz tarla arayan yatırımlar için birçok bölgede değişik fiyatlar ve dönümlerle satılan susuz tarla ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bir dikili ağacım yok diyenlerin bile mal sahibi olabileceği kadar uygun fiyatlara satılan tarlalar arasından ekin yapmak istediğiniz bölgeye yakın araziler bulabilirsiniz. Susuz tarlada yetişen birçok tarım ürünü bulunan ve verimli topraklara sahip olan ülkemizde kendi ürünlerinizi üreterek sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenine sahip olup, hem de ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Susuz tarlalarınız için alıcı arıyorsanız, direk alıcılarla iletişime geçerek, satış yapabilirsiniz.

Bahçe / Bağ sahibi olmak isteyenler ya da bahçesini, bağını satmak isteyenler için ilan verilen bu alanda istediğiniz bahçe / bağ sahibi olabileceğiniz gibi, bağınızı ekmek için gereken tüm tarım aletlerine ve ekin ürünlerine de sahip olabileceksiniz.

Eğer hayalinizde bir çiftlik kurmak varsa, bir çiftlik kurmak için gereken tüm ihtiyaçlarınıza buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca çiftliğinizi satmak istiyorsanız ve başka bir yerden çiftlik satın almak istiyorsanız aracısız olarak ilanlar verebileceğiniz bu alanda alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayvancılıkla uğraşmak istiyorsanız bütçenize uygun bir çiftlik satın alabilir ya da çiftliğinizi satabilirsiniz. Her türlü çiftlik hayvanını da bulabileceğiniz diğer bölümler de, tüm detayları ile bir çiftlik için ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilirsiniz. Binlerce ilan arasından size en uygun olanları seçebileceğiniz bu portalda amatör ya da profesyonel çiftçiler için her türlü ürün ve hizmeti bulmak mümkün olmaktadır.

Tarım tesisleri kurmak istiyorsanız tesis ilanlarından yararlanarak istediğiniz tesis alanı için uygun olan yerleri satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. İsterseniz küçük, isterseniz devasa tesisler ile ilgili tüm ilanları bulabilirsiniz.

Ülkemizde büyük bir öneme sahip olan sera bitkileri yetiştirmek istiyorsanız ya da bu bölümde eğitim aldıysanız mutlaka ilanlara göz atın. Birçok bölgede oldukça uygun fiyatlara sera bulabilir ve hemen kendi işinizi yapabilirsiniz. Doğal tarımın mümkün olmadığı durumlarda tercih edilen seracılık ülkemizde verimli bir gelir elde edilebilecek alanlardandır.

Ev sahibi olamıyorsanız bir arsa sahibi olabilirsiniz. Geleceğiniz için ya da bir ev kurmak için ihtiyacınız olan arsayı satın alabilirsiniz. Ya da gidip görmediğiniz arsalarınızı direk alıcılara satabilirsiniz. Tarla yatırımcılarının tercih ettiği ve kazanç sağlamak için 4-5 yılda kendini amorte eden alanlara yöneldiği günümüzde birçok kişi bütçesi ev almaya yetmediği için tarla almaya yönelmiş ve sonra tarlayı değerlendiğinde satarak kar elde etmektedir.

Ülkemizin her yöresinden ulaşabileceğiniz ilanlar aracılığı ile direk alıcılara ulaşabilirsiniz ve arsa ya da tarım ile ilgili olan her türlü ilanı takip edebilirsiniz. Çiftlik/Tesis/Sera gibi ihtiyaçlarınız için tam donanımlı tesisleri satın alma imkanına sahip olacağınız gibi, diğer ürünleri ve hayvan satışını da yapabileceğiniz ilanlar verebilirsiniz.

Tarım ürünlerinizin satışını yapabilir, gerekli tohumları satın alabilirsiniz. Makine ve diğer tesisleri de bulabileceğiniz birçok farklı kategori içinde bütçenize uygun olan ürünleri satın alabilir ve satabilirsiniz.