Taşıma / Nakliye Hizmeti

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Gebze Nakliyat - Nakliye hizmetleri
1.000,00
Barış Özhan
İlan Tarihi : 22.02.2017
barış oto kiralama
barış oto kiralama
İstanbul-Eyüp
1,25

Taşıma / Nakliye Hizmeti

İş makineleri kiralama ve taşımacılık hizmeti günümüzde her alanda yaygın şekilde kullanılan bir alandır. Yol yapım faaliyetlerinde, inşaat alanları ve tarım alanlarında iş yükünü azaltmak ve bir yerden bir yere malzeme taşıma nakliye hizmeti veren firmada birçok farklı alanda hizmet almak mümkündür. Kurulduğu günden bu yana kaliteli iş makinesi kiralama hizmeti veren firmadan tüm ağır iş yükü gerektiren alanlarda profesyonel araç kiralama hizmeti verilmektedir.

Taşıma Nakliye Hizmeti

İş makineleri kiralama hizmeti yanında ağır yük taşıma nakliye hizmeti de veren firmadan kapsamlı hizmet alabilirsiniz. Firmada taşıma ve nakliye hizmeti kapsamında ağır inşaat alanı malzemeleri ve müşterinin ihtiyaç duyduğu farklı alanlarda taşımacılık sağlanabilmektedir. Firma bünyesinde yer alan tüm makineler oldukça kapsamlı işleve sahiptir ve birçok farklı alanda oluşan ihtiyacı gidermek için yapılmaktadır.

Bakımlı İş Makinesi Kiralama

İş makineleri, kullanım alanlarında hayati öneme sahiptirler. Örneğin kazı aracı veya bir traktör, çalıştığı alanda verimliliği artırır. Yani kısa sürede normale göre çok daha fazla iş gücü sağlar. İşin gidişatında büyük bir role sahip olduklarından iş esnasında makinelerin parça ve genel bakımı da ayrıca önem taşır. Firma tarafından sağlanan iş makinesi kiralama hizmetlerinde söz konusu tüm araçlarda teknik açıdan bakım ve ta donanım imkânı sağlanır. Kurumsal iş makinesi kiralama ve taşımacılık hizmetleri müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleşmektedir.