TD-85

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

TD-85

Makineli tarım anlayışı hayatımıza girmesi ile birlikte traktör ve benzeri tarım ürünleri tarım işi ile uğraşan çiftçinin hayatının vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Fakat elbette ki her traktörden aynı oranda verim almak mümkün değildir. Bu nedenle sizlere fiat TD-85 traktörden bahsedeceğiz.

Fiat TD 85 Traktörlerin Özellikleri Nelerdir?

Fiat TD-85 ve td serisi sizler 4 farklı model içinden seçim imkânı sağlamaktadır fiat TD-85 traktör modelleri oldukça yüksek performans ile çalışan yüksek çekiş gücüne sahip traktör modelleri arasındadır. Tarım ürünlerinizin hasadını yaparken ya da yılsonunda ekim işlemlerinizin başlamasından önce tarla sürme işlemleriniz esnasında yüksek performans sağlaması sebebi ile sizlere oldukça büyük kolaylıklar sunacak bu sayede işleriniz daha çabuk bitecektir. Tüm bu işlemler sırasında da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Fiat TD 85 traktör modelleri diğer traktörlere oran ile oldukça güçlü bir motor gücüne sahip olması sebebi ile de bu traktörlerden kesinlikle kaliteli verim elde edersiniz.

Fiat Td-85 modellerinde maksimum güç 62,5/85 iken silindir sayısı 4 turbodur. Egzoz aspirasyonu ve kuru hava filtresi de standarttır. Yakıt depo kapasitesinin de 116 litre olması sebebi ile bu güçteki eş değerlerine oranla oldukça yüksek kapasitesi vardır. 12+12 dişli kutusuna sahip olan ilerleme hız ağırlığı tek çeker traktör modellerinde 1.9 ile 31.1 iken çift çekerlerde 1.7 ile 28.3 km/h’dır.       

Fiat Td-85 model traktörlerde hidrolik güç çıkışı 2 iken maksimum kaldırma kapasitesi 3565 kg’dır. Bu traktörlerin balata çapı ise 279/11 oranlarındadır.

Orta Ölçekli Çiftçinin Vazgeçilmesi Fiat Td 85

Uzun süreli kullanım ve düşük olan bakım ve onarım maliyetleri sayesinde küçük orta tarım işletmesi ile uğraşan çiftçinin hayat kurtarıcısı niteliğindedir. Fiat TD 85 serileri yeni teknolojik görünümleri ile de orta ölçekli çiftçinin gönlünde taht kurmuştur. Kompresör ve yolcu koltuklarının olması da diğer pek çok traktöre oranla oldukça ciddi bir avantaj sağlayarak çiftinin işini kolaylaştırmak için üretildiğini her yönü ile kanıtlayabilmektedir. Ayrıca fiyat konusunda da oldukça uygun olması bir kez daha td 85’leri gözde haline getiriyor.