Terrier (White)

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Terrier (White)

Bu Terrier White cins köpeği çok dayanıklı ve en önemlisi de sağlam bir yapıya sahiptir. White cins köpeği kubbeli bir yapıya da sahiptir. Bu tür köpeklerin sivri olan kulakları, küçük ve parlak gözleri vardır. Her zaman da tetikte bulunmaktadır. Bu köpeklerin kesinlikle kuyruğu kesilmez. Ayrıca da kaslı da bacakları bulunur. Bu köpeklerin rengi de beyazdır. Aynı zaman da tüyleri de çoktur.

            Terrier White köpeklerini de asla kızdırmamanız gerekir. Kızdırdığınız zaman sizlere saldırabilir. Hiç bir zaman inatçı görünümde değildir. Başkaları tarafından rhatsız edildiği zaman ve kızdırıldığı zaman ya saldırır ya da ısırır. Ama çok da sevilecek özellikleri de vardır. Çok neşeli ve çok da tatlı görünümde olan köpeklerdir. Bu cins köpekler her zaman daha çok beğenilmektedir.

            White köpeklerini sevdiğiniz zaman çok sevecen ve çok da eğlenceli bir köpek olabiliyor. Asla da kavgayı sevmeyen ve kovalamayı da çok seven köpeklerdir. Ama bu köpekler kovaladıkları zaman asla zarar vermez ve sadece kovalar. Onun kovalama isteği oyun oynamak ve eğlenmektir. Bu köpekler evcildir. Evde yaşamayı çok sever. Her evde de yaşayabilir. Fazla bahçeye çıkmak da istemezler.

            Bundan hiç şüpheniz olmasın. Daha çok yürüyüşü sevmektedir. Her gün yürüyüş yapabilen köpeklerdir. Hiç bir şekilde de rahatsız olmazlar. Bakımına da gelecek olursak düzenli bir şekilde tüylerini fırçalamak ve her zaman tüylerini temiz tuttuğunuz zaman ne mikrop kapar ne de kaşınırlar. En önemli bilgi de bu tür köpekler hiç tüy dökmezler. Çok gerekmediği zaman tüyleri yıkanmaz. Ama yılda mutlaka iki defa tıraş edilmesi lazımdır.

            Bu köpekler oldukça sevimli ve çocuklar ile de çok iyi anlaşan köpek cinslerindendir. Evinize köpek alacağınız zaman mutlaka yavru ve white cins köpekleri tercih ederseniz çok daha mutlu ve çok daha iyi anlaşabileceğiniz köpek cinslerindendir. White cins köpekleri hakkında daha çok ve daha detaylı bir şekilde bilgi almak için sitemize giriniz. Aynı zaman da sitemize girerek bu cins köpeğin resimlerine de bakabilirsiniz.