Tesviye Küreği

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
TESVİYE KÜREĞİ 220 CM
1.200,00
kamil seven
İlan Tarihi : 24.04.2017
TESVİYE KÜREĞİ (TEKERLİ)
1,30
Cihan Karaoglu
İlan Tarihi : 03.03.2016
Hidrolik Tesfiye Küreği
Hidrolik Tesfiye Küreği
Aydın-Nazilli
2.500,00

Tesviye Küreği

Tarım sektörü son derece zor ve emek isteyen bir alandır. Bu kadar zor meşakkatli olmasının en büyük nedeni sabır istemesidir. Çünkü ekme aşamasından hasat aşamasına kadar her anı emek istemektedir. Tarım işlerini kolaylaştırabilmek için tarım aletleri kullanılmaktadır. Tarım aletleri ile tarım daha kolay ve daha verimli bir hale gelecektir.

Tesviye Küreği Nedir?

Tesviye küreği tarım içi işlerde en çok kullanılan malzemeler arasında ki yerini almıştır. Tarım makinaları her zaman tarım için gerekli olduğu için kullanmayı da bilmek gerekir. Tesviye küreği kullanılması son derece kolay olan bir alettir. Çok yönlü işlemleri yapabilmek için kullanılan bu araç ile tarım kolaylaşacaktır. Tarımda işlerin kolaylaşması her zaman gereklidir. Çünkü zamandan kar etmek ve verimli olmak gerekmektedir.

Tesviye Küreği Ne İçin Kullanılır

Tesviye küreği ilk olarak tarla yollarının yapılması amacıyla kullanılmaktadır. Tarla ulaşımın sağlanması ve bu ulaşım sırasında ürünlere zarar vermemek için oldukça gerekli olan bir alettir. Çok amaçlı olan tesviye küreği karla kaplanmış tarla yollarını açmada, toprağın tesviye edilmesinde ve hayvanların kaldığı yerleri temizlemek için kullanılır. Gerekli işlere göre farklılık gösterebilen bu kürek çeşitli olarak tasarlanmıştır. Hem bütün bu işler için kullanmak adına hem de pratik olmak için kullanılabilir. Kısa süre içinde gerekli işler yapılmış olacaktır. Böylece çok daha hızlı bir şekilde verim sağlanacaktır.