TGF 9400

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

TGF 9400

Tgf 9400 marka ve model traktörler, bahçe ve sera tarımında kullanılmak için özellikle tasarlanmış ve üretilmiş olan traktörler arasındadır. Tgf marka olarak sınırlı sayıda olmasına rağmen alanında yapılması gereken tüm işleri başarılı bir şekilde yapabilecek kadar teknik donanım ve aksama sahip modelleri bulunmaktadır. Tgf 9400 görünüm olarak alanında sayılı bulunan bahçe veya sera traktörü olarak adlandırılan traktör modellerinden farklıdır. Kendine özgü görünüm ve tasarımı sayesinde bahçe traktörü almayı düşünenleri özellikle cezbetmekte ve satın alma kararını etkilemektedir.

Tgf 9400 marka traktör modeli kabinsiz bahçe traktörleri sınıfındadır. Ön ve arka teker hacimleri diğer bazı bahçe traktörlerine göre daha hacimli ve büyüktür. Bunun nedeni dar alanda yürüttüğü işlerden dolayı batmasını engellemek ve daha kolay hareket etmesini sağlamaktadır. Ancak ön ve arka teker büyüklükleri her ne kadar kendi sınıfındaki traktörlere nazaran büyük ve hacimli olsa da normal ve büyük traktörlerle kıyaslanamayacak kadar küçük hacimli ve boyutludurlar.

Tgf 9400 marka traktör de dizel yakıt kullanan motorlar sınıfındadır. Traktörlerin tamamı dizel kullanan motorlara sahiptir. Tgf 9400 marka traktör de bahçe traktörü olmasına rağmen aynı sınıfta üretilen traktör markasıdır. Dört silindirli olan bu traktörler aynı zamanda soğutmalı traktörler olarak da diğer büyük traktörlerden özellik bakımından ayrılmaktadır.

Motor hacmi ve motor gücü bakımından sınıfındaki işleri en iyi yapacak büyüklükte motora ve yeterlilikte motor gücüne sahip tgf 9400 traktörü seracılık ve bahçe tarımı ile uğraşan çiftçilerin can simidi durumundadır. Bahçe ve sera tarımı ile ilgili işleri kısa sürelerde yaptığı gibi ürünlerin taşınma ve nakliyesinde de önemli rol almaktadır.

Traktör markaları arasında bahçe traktörü olarak bilinen ve halen sürümde traktör modelleri bulunan tgf markası görünüm olarak sınıfının özelliklerini yansıtmaktadır. Sınıfının özelliklerini yansıttığı için de tasarımı da bu özelliklere uygun olarak yapılmıştır ve traktör denildiği zaman bahçe işlerinde akla ilk gelen ve insanların karar süreçlerini olumlu etkileyen marka tgf markası olmaktadır.

Tgf 9400 traktör halen sürümde ve dolaşımda olduğu için parça temini ve yetkili servis hizmetleri de dahil olmak üzere tamir işlerinde herhangi bir zorluk yaşanan bir marka kesinlikle değildir.