Tigre TC 8400

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Tigre TC 8400

240 seri üretimle Türkiye'de üretilen bahçe traktör markaları arasında olan tigre tc 8400 traktör, yaptığı iş dikkate alınarak tasarlanan ve üretilen traktörlerdendir. Türkiye'de tarımı yapılan bahçede yetiştirilen ürünlerin ve seracılıkla yetiştirilen ürünlerin üretimi ve satışına kadar geçen süreçte gerçekleşen iş süreçlerini en etkili şekilde yürütecek kapasitede üretilen tigre tc 8400 traktör, kendisinden beklenen işi en iyi şekilde gerçekleştiren ve sınıfının özelliklerini fazlasıyla taşıyan bir traktör markasıdır.

Tigre tc 8400 iyi bir bahçe ve sera traktörü olmasının yanı sıra çeşitli taşımacılık işlerinde kullanılmak için havaalanlarında kullanıldığı gibi farklı küçük çapta taşımacılık alanlarında farklı sektörlerde de kullanılmaktadır. Tasarımı yaptığı işe uygun olarak yapılmış olsa da görünümü traktör olarak üretilen makinelerin birçoğundan farklıdır. Hatta tigre tc 8400 kendi sınıfında üretilen küçük traktör marka ve modelleri arasında da model ve tasarım olarak en farklı olan traktör markasıdır.

Traktör olarak ve taşıma aracı olarak kullanım alanının genişliği nedeni ile çok fazla talep gören tigre tc 8400 traktörler, motor hacmi ve kapasitesi olarak alanındaki traktörler arasında en iyi ve en güçlü traktörler arasına girmektedir. Kendi tasarımına uygun teker ve diğer donanımları nedeniyle ulaşım ve dolaşım konusunda herhangi bir zorluk çıkarmayan traktör markalarındandır. Bu özelliklerinden dolayı şoförünü yani tigre tc 8400 traktörü kullanan kişilerin hâkimiyetinikolaylaştırmakta ve böylece iş süreçlerinin hızlı sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır.

Tigre tc 8400 dizel yakıtla çalışan traktörlerle aynı gruptadır ve dizel yakıt kullanarak çalışmaktadır. Küçük olmasından ve kaportasının tamamen motoru çevrelemesinden dolayı yaptığı uzun ve zor işler sonucunda aşırı ısınmasını engellemek için soğutucuya ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacını karşılamak için soğutucusu bulunan nadir traktörlerden birisi de tigre tc 8400 marka traktördür.

Türkiye'de üretimi ve dolaşımı devam eden tigre tc 8400 traktör, ihtiyacı olan tüm ekipman ve donanım parçaları için yeterli düzeyde tesis ve bayiye sahip bir markadır. Türkiye'nin yer yerinde kolaylıkla tamir edilebilecek ve ihtiyacı olan parçalara ulaşabilecek bir yetkili firma ağına sahiptir. Tigre servisleri ürettikleri traktörlerin her türlü ihtiyaçlarını gidermek için aktif ve çalışan firmalardır.