Tohum / Gübre / İlaçlama

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
İLAÇ MAKİNESİ 1,5 TON
İLAÇ MAKİNESİ 1,5 TON
Kırklareli-Lüleburgaz
100.000,00
Yakup Düz
İlan Tarihi : 15.11.2022

Tohum / Gübre / İlaçlama

Ülkemiz verimli topraklara sahip olan bir tarım ülkesi olmasına rağmen, çiftçiler her zaman dertli ve ürünlerini satamamaktan pazarlama eksikliğinden şikâyetçidir. Bunun biraz da olsun önüne geçmek için kurulan sitemizde her türlü ürün ve hizmeti satın alıp, satma imkânına sahip olacaksınız.

Birçok insanın geçim kaynağı olan üretim, gündemde olan hibe krediler ile ayakta kalmaya çalışsa da, pazarlama eksikliği ve aracıların ucuza alıp pahalıya satması üreticinin belini bükmektedir. Emeğinin karşılığını almak isteyen üreticiler için ürünlerini satabilecekleri bu portalda, birçok kişinin geliri artmış ve geçim sıkıntısı ortadan kalkmıştır.

Günümüzde tarım sektörüne verilen teşvikler sayesinde birçok kişi kendi işini yapmak için memleketine geri dönmüştür. Bu durumda da, devletin ve diğer kurumların verdiği teşvikler kapsamındaki desteklerden yararlanma imkânı doğmuştur. Bu destekler sayesinde sermayeye ve mala gereksinim duyan çiftçiler, hibe krediler ile bu ihtiyaçlarını karşılayabilmiştir.

Hayvancılık ile ilgilenmek isteyenler için hayvanlar temin edilmekte, tarımla ilgilenenler için de teşvikler verilmektedir. Yurt dışında üretime verilen destekler daha iyi olmasına rağmen, ülkemizde bu imkânlar son yıllarda gelişmeye ve artış göstermeye başlamıştır. Bu sebeple çiftçiler ve yeni çiftçi olacak olanlar için bir rehber arayışı vuku bulmuştur.

Bu arayışta katkımız olsun diye, tarimdan.com sitesinde tarım ve hayvancılık ile ilgili aklınıza ne geliyorsa bulabileceğiniz bir alış veriş imkânı sağladık. Alıcıların ve satıcıların buluştuğu ortamda, isterseniz ürünlerinizi satabilirsiniz, isterseniz ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz tarlanın çeşidine göre sulu ya da susuz tarla alabilir, içine ekeceğiniz tarım tohumları, ilaçları, gübreleri satın alabilirsiniz. Tarlanız için makineleri, makineleri kullanacak olan işçiyi, tarlanızı sulayacağınız sulama sistemini, elde ettiğiniz ürünleri satabileceğiniz müşterileri burada bulabiliyorsunuz. Çiftçiler için ürünlerini rahatça satabilecekleri ve daha fazla alıcıya ulaşabilecekleri bir ortam kurmuşken, diğer tüm gereklikleri de temin edebilecekleri sistemi harekete geçirdik. Bu sistem sayesinde ne arıyorsanız tek bir yerden bulabiliyorsunuz.

Tarım ve hayvancılık ile ilgili birçok ürün ve hizmet bulunan sitemizde oldukça iyi şartlarda çiftçilerin yararlanabileceği ürünler vardır. Bu ürünler arasından bulunduğunuz konuma en uygun olanını satın alabilirsiniz. Mesela bir tarla satın almak istiyorsanız, tarım yapmak istediğiniz bölgedeki ilanları görebilirsiniz. Meyve bahçelerinden ortak arayan üretim tesislerine kadar her türlü tarım ve hayvancılık ürününü bulma imkânınız olan site çiftçiler için en uygun platformlardan biridir.

Her zaman üretici dostu olan ve üretici dostu olmaya devam edecek olan sitemiz, ürettiğiniz ürünleri her bölgeye daha kolay satabilmeniz için imkân tanımaktadır. Hangi ürünü üretiyorsanız o ürün ile ilgilenen alıcılara ulaşabilirsiniz. Eğer alıcı iseniz, tarım ve hayvancılık ve evcil hayvanlar, tarlalar ve emlak ilanları ile arayışınızı detaylandırabilirsiniz. İsterseniz bir tavuk çiftliği kurarak, kısa sürede üretime başlayabilirsiniz ve birçok kişiye de istihdam sağlayabilirsiniz.

Bu Kategoride Neler Var?

Bu kategorinin içinde tarım için gereken tohumlar, gübreler ve ilaçlama edevatlarına ulaşabilirsiniz. Gübre grupları arasından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Tarım için kullanılan tüm hayvanların gübrelerini, gübre üretim tesislerini ve diğer gübre ile ilgili ürün ve makineleri bulabilirsiniz.

Tarım tohumları, sebze tohumları ya da meyve tohumları satın alabilirsiniz. Tarlanız için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz ve satıp alabileceğiniz, çok uygun fiyatlarla her türlü eksiğinizi karşılayabileceğiniz ve sebze ya da meyve bahçeleri gibi amaçlarınız için ihtiyacınız olan bahçe tohumları ve çiçek tohumları gibi tohumları bulabilirsiniz. Bitki tohumları hakkında her şeyi bulabileceğiniz ve tarlanız için en kalitelisini kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabileceksiniz.

Üretici dostu olan sitemizde her türlü ilanı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Tarım ve hayvancılık ile uğraşanlara özel olarak yapılan bu alanda, özgürce ürünlerinizi satabilecek müşteriler bulabilirsiniz. Bu sayede emeğiniz sömürülmeden ürünlerinizi gerçek değerinde satma imkânına da kavuşabilirsiniz. Yıllardır bu işten para kazanan emekçi üreticiler, artık daha geniş bir ticarethane görevi gören sitemizde ürünlerini satma imkânına kavuşmuştur.

Ağaç & Süs Çalısı Tohumu

Ağaç & Süs Çalısı Tohumu tarlanızın ya da mekânınızın dekorasyonu için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Canlı ve güzel görünmesi için diğer ürünler gibi ilaçlanması gerekir. İlkbahar mevsiminde yeşeren ve süs bitkileri olarak oldukça güzel bir görünüme sahip olan Ağaç & Süs Çalısı Tohumu almak isterseniz bu bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Tıbbi ve Aromatik Tohumlar

İlaç sektöründe oldukça önemli olan tıbbi ve aromatik tohumlar çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu yüzden teker teker seçebilmeniz için bu özel kategoride ihtiyacınız olan tüm tıbbi ve aromatik tohumlar içinden istediğinizi bulabilirsiniz. Tıp için önemli olan bitkilerin organik ve özenli bir şekilde yetiştirilmesi için gereken bu tohumlar özenle ilaçlanmalı ve ihtiyaç fazlası üretim durumlarında bozulmadan satılmalıdır.

Tarım/Zirai İlaçları

Tarım/Zirai ilaçları bitki için zararlı olan böceklerin uzaklaştırılması için bazı durumlarda gerekli olabilmektedir. Bu ilaçların kullanımı sırasında bilinçsiz kişilerce uygulanmaması ve bazı özel durumlara dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Tarım/Zirai ilaçları birçok kişinin gerekli durumlarda satın aldığı ilaçlardır ve uygulanma kararı oldukça ciddidir.

Bitki ve Meyve Tohumları

Tarım için gerekli olan gübre grupları her ihtiyaç için özel olarak bulunmakta ve üretim tesisi için gerekli tesislerin temininde de tercih edilmektedir. Onunda dışında bitki tohumları grubunda olan ürünler genelde çiçekler ve bitkisel ürünlerdir. Alım ve satım yaparak her türlü gereksiniminizi bulabilirsiniz. Tarım tohumları oldukça çeşitlidir ve gerekli olan her türlü ürün temin edilebilir.

Sebze tohumları ve meyve tohumları organik tarım ile uğraşan kişiler için gereklidir. Uygun gübrelemeler ve ilaçlamalar yapıldığında verimli ürünler elde etmek için kullanılan ürünleri satın alarak ekin yapabilirsiniz. Çiçek tohumları ile dekorasyonunuzu canlandırırken isterseniz çiçek de satabilirsiniz.