Toplu Satış

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
ÇAM KALIN TALAŞ
ÇAM KALIN TALAŞ
İzmir-Bornova
0,06
ŞELALE ÇERİ
İlan Tarihi : 05.03.2023
ÇAM PELLET SATIŞI
ÇAM PELLET SATIŞI
İzmir-Bornova
7.200,00
ŞELALE ÇERİ
İlan Tarihi : 30.10.2022
PELLET
PELLET
İzmir-Bornova
0,01
ŞELALE ÇERİ
İlan Tarihi : 06.02.2021

Toplu Satış

Birçok evcil hayvan için veya çiftlikte bakılan büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için alınan aksesuarların toplu alınması daha maliyeti düşük olabilir. Sadece tek bir evcil hayvana bakılan hayvana değil de genellikle çiftlik içinde bakılan hayvanlara toplu aksesuar satışı daha mantıklıdır. Ya da evinizde köpek bakıyorsanız belli başlı paket halinde aksesuar alınabilir. Buna örnek olarak yeni doğan yavru köpek için besleme malzemeleri alınabilir. Toplu olarak alındığında daha indirimli olarak gelecektir. Buda hem sizin daha fazla aksesuara daha ucuz ulaşmanıza yardımcı olur. Sadece evcil hayvanlar için değil, büyükbaş hayvanlar içinde alınabilir. Fazla hayvana sahipseniz çok aksesuar alarak daha faydalı bir iş yapmış olursunuz.

Toplu Aksesuar Alımının Faydaları

Sadece aksesuar için değil toplu alınan ürünlerde her zaman indirim olma olasılığı olur. Bu kar amaçlı satılan ve elindeki malzemeyi eriterek kar almaktan dolayı satıcı açısından iyi bir yöntem oluşturmaktadır. Alacağınız toplu aksesuarlar hem size yarar sağladığı gibi hem de satıcılar kar yapmasına yarar. Evcil hayvan besliyorsanız ve bu hayvanınız için sadece tasma almak yeterli olmayabilir. Uzun süreli bakacağınız bir evcil hayvanınız varsa tüm ihtiyaçlarını tek seferde almak sizin açınızdan hem maddi hem de gereklilik açısından daha faydalı olacaktır.

Aksesuarlar Ne işe Yarar

Aksesuarlar sadece süs olarak görülse de bir çok faydası bulunmaktadır. Büyükbaş hayvanların birbirinize zarar vermesini önler. Evcil hayvanların kaybolmamasına, kaybolduğu zaman size ait bir hayvan aksesuarı bulunuyorsa rahatlıkla size ulaşılmasına yarar. Alınan tasma üzerinde numaranızın bulunması hayvan severler tarafından bulunduğunda size ulaştırmasına yarayacaktır.