Toplu Satış

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Toplu Satış

Toplu balık satışları, genel merkezler tarafından satışı gerçekleştirilmektedir. Bu satışlar birçok petshoplar ve hayvan satış merkezlerine yapılmaktadır. Yapılan bu satışlar büyük akvaryumlar için tercih edilmektedir. Toplu alımlar da fiyat farkının da olacağı için birçok yer için tercih edilebilecek bir unsurdur. Balıkların çeşitliliği ve toplu oluşu satış merkezleri için hem uygun hem de karlı olmaktadır. Bu sayede fazlası ile ürüne sahip olarak yapılan satışlardan daha fazla kar elde edilebilmektedir. Sadece balık satışı değil, balıklar için kullanılan birçok ürün satışa sunulmaktadır. Bunlar yemler, akvaryumlar, hava motorları ve akvaryum taşları olmaktadır.

Toplu Balık Satışları ve Satış Noktaları

Satışı gerçekleştirilen balıklar, birçok merkezler de gerçekleştirilmektedir. Bu merkezler genel olarak büyük şehirler de yer almaktadır. Bu büyük şehirlerden diğer şehirlere telefon veya internet satışı yapılarak dağıtılmaktadır. Bu şehirlerden petshoplara ve farklı satış noktalarına satışı yapılmaktadır. Balık satış noktaları,  dağıtımı yapılan balıkları müşterilere satmaktadır.

Toplu Balık Satışları ve Fiyatları

Toplu balık satış noktalarından alınan balıklar, fiyat olarak daha ucuz maliyetli olmaktadır. Bu sayede satılan balıklardan daha fazla kar edilmektedir. Üreticiler den alınan balıkların maliyetleri daha fazla olduğu için toplu alım daha makul ve uygun olmaktadır. Bu sebep ile satış noktaları bu tür merkezlerden toplu ve çeşitli balıkları alarak daha çok ürünü daha uygun fiyatlara alabilmektedirler.