Traktör Destekli Biçerdöver

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
 mv303 biçer döver
45.000,00
aden saden
İlan Tarihi : 30.03.2020
0 ayarında 2017 model
0 ayarında 2017 model
Afyon-Dazkırı
50,00
tamer çetiner
İlan Tarihi : 04.09.2017
sahibinden satılık hasat makinesi...!
11,00
Ahmet Oguz
İlan Tarihi : 21.07.2015

Traktör Destekli Biçerdöver

Traktör Destekli Biçerdöver

Hasat zamanı gelen ekinlerin toplanabilmesi için biçerdöverlere ihtiyaç duyulmaktadır. Hasat toplama biçerdöverleri ikiye ayrılmaktadır. Kendinden motorlu olanlar ve traktör destekli olanlar olarak iki farklı kategori bulunmaktadır. Genel olarak elle toplanmasındansa iki ayrı makine ile de toplanabilmesi oldukça uygundur. Hasatların kalitesinin artması için traktör desteli tarım aletlerinin kullanılması çok ideal bir tercih olacaktır. Hem kolay taşınabilmektedir hem de dar alanlarda aktif bir şekilde çalışma sürdürebileceklerdir.

Traktör Destekli Biçerdöver

Traktör destekli biçerdöverler sayesinde yüksek verim alınabilmektedir. Aynı zamanda oldukça ekonomik ve zamandan da tasarruf sağlamaları mümkündür. En düşük motor gücüne sahip olan traktörler ile bile bu işlem kolaylıkla gerçekleşebilmektedir. Biçerdöver kullanıcıları hem kullanım kolaylığı hem de hızı sayesinde traktör destekli olanları kullanmaktadır. Tek başına 80 hp gücünde olan bir traktör bile oldukça üst düzey bir performans sergilemektedir. Verim açısından yüksek çalışmaları büyük bir hektar alanında bile hasat yapılabilmesini sağlamaktadır. 1 saat içerisinde 5 dekar alan hasat edilebilmektedir. Bunun yanı sıra 60 cm 100 cm aralığında sıra verilme işlemleri de gerçekleşmektedir.

Traktör Destekli Biçerdöver ile Diğer Biçerdöver Arasındaki Fark Nedir?

Traktör destekli biçerdöverler sayesinde güçte bir artış olduğu görülmektedir. Kullanışı açısından en az maliyetle en yüksek verim alınması sağlanmaktadır. Bu sayede kısa zamanda daha uyguna daha fazla hasat elde edilecektir.