Traktör kabineleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Mf 3050 - 3070 - 3060 Ön Tente ÇADIR
800,00
Semih Sayar
İlan Tarihi : 24.08.2016
HER TRAKTÖRE UYUMLU İKİNCİ EL KABİNLER
900,00
İKİNCİ EL TRAKTÖR KABİNLERİ SAĞLAM
900,00

Traktör kabineleri

Tarım aletleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılmak zorundadır. özellikle traktör gibi sürülebilir ve araç özelliği olan aletlerin kış ayları için çok daha hazırlıklı ve elverişli şartları taşıyor olması gerekir. Bir de aşırı tozlu ve aşırı yüksek hasatların olduğu alanlara girmek ve bu alanlardaki işleri yapar iken herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek ve sürüş psikolojisini bozmamak açısından, traktör kabineleri ‘nin önemi çok büyüktür.

Kabinlerin Özellikleri

Kabinlerin, makine / yedek parçaları tam anlamı ile traktörlerin yapısı doğrultusunda tasarlandığı görülmektedir. Traktöre inişlerin ve binişlerin güçleşmesini engellemeyen bir dizayn da söz konusudur. Yapı, aynı zamanda tozların ve herhangi bir sızdırma olaylarının asla söz konusu olamayacağı haldedir.

Su fıskiyesi ve bunun yanında bir de cam sileceklerinin olması, her şarta uygun bir kabin olmasını da sağlamış oluyor.

Traktör kabinlerinin renk bakımından farklı özelliklere sahip olduğunu da bilmek gerekir. Sizler, traktörünüzün gücüne ve şekline göre bir kabin seçmeli ve tam olarak uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bir de büyük çaplı traktörler ile küçük çaplı traktörlerin kabin üretimlerinin farklı olduğunu da asla göz ardı etmemelisiniz.

Traktör kullanacak kişinin, cam boyutları sayesinde herhangi bir engel durumu söz konusu olmaz. Traktör kabineleri ile hayatınızın çok daha kolaylaştığını fark edeceksiniz. Bu sayede de iş kaliteniz artacak.