Ultra 55

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Ultra 55

Küçük ebatları ve manevrasal kabiliyetleri ile oldukça güçlü yapılara sahip traktörler bağ ve bahçe gibi tarımsal arazilerde harikalar yaratmaktadır. Bu şekil ve ebatta üretilen araç modellerinden birisi de ls ultra 55 traktör modeli olmaktadır. Yüksek derece teknoloji ile dizayn edilmiş ve tasarlanmış Euro 3 Dizel motora sahip olan ls ultra 55 traktör modeli, sahip olduğu motor ile oldukça az yakan fakat oldukça büyük işler başarabilen bir traktör modelidir. Hızlı ve kullanışlı 32 ileri x 16 geri mekanizması ile şanzıman sahip olan traktör modeli tamamen operatörün konforu ve aracı daha kolay kullanabilmesi amacı ile oldukça sade ve modern bir dizayn ile tasarlanmıştır.

LS Ultra 55 Traktör Kullanım Şekli

Büyük traktörlerin büyük arazilerde oldukça işe yaradıkları kesin bir bilgi fakat bu devasa araçlar küçük bağ ve bahçe veya küçük çapta ki arsalar da ne yazık ki hareket bile edememektedirler. Bu anlamda üretilen cihazlardan en iyisi olan ls ultra 55 traktör modeli, büyük traktör modellerinin zorlandığı alanlarda etkin manevra alanı ve kolay kullanımı ile oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Fazla engebeli ve taşlı arazilerde bile sağlam tutuş sağlayan kalın ve orantılı lastikleri, aynı zamanda oldukça ucuz yakan yeni nesil Euro 3 Disel motor kullanımı ile yalnızca bağ ve bahçelerde değil aynı zamanda orta çapta ki arsalar için de kullanılabilmektedir.

 LS Ultra 55 Traktörü Ayıran Özellikler

Bağ ve bahçe gibi dar ve yüksek manevra kabiliyeti gerektiren arazilerde ve bölgelerde, kullanımı kolaylaştırmak için oldukça yüksek motorlara sahip fakat küçük dizaynlar ile tasarlanmış pek çok modelde traktör bulunmaktadır. Fakat bu tarz traktörler, küçük yapılara ve güçlü motorlara sahip oldukları için suiçer gibi yakıt tüketimi yapmaktadır. Bu anlamda ls ultra 55 traktör modelini sınıfında ki diğer traktörlerden ayıran en büyük özellikler arasında ls ultra 55 traktör modelinin sahip olduğu Euro 3 Disel motor olmaktadır. Yakıt tasarrufu konusunda oldukça traktör üzerinde oldukça büyük limitlerde yakıt tasarrufu söz konusudur.