Ultra 65

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Ultra 65

Traktör çiftçiler için çok büyük bir yardım sağlamaktadır. Traktör olmadığı dönemlerde hayvanlar ile görülen tarım ve bahçe işleri artık bu yardımcılar sayesinde kısa sürede ve daha ekonomik olarak halledilmektedir. Traktör kullanmayan çiftçi yoktur. Kaliteli bir traktör ile tarım alanında ve bahçede yapılamayacak hiç bir iş yoktur.

Tarla sürme, yük çekme, tohum serpme ve daha birçok işlemi traktör ile yapmak mümkün. Traktör tabi hayvancılık sektörünün de en büyük yardımcısıdır. Hayvanlar yine traktör yardımı ile taşınmaktadır. Kısacası traktör bir çiftçi ve hayvancı için en büyük nimet ve yardımcıdır. Traktörün markası da son derece önemlidir. Her traktör kaliteli ve her arazi şartına uygun değildir. Bulunulan bölgeye uygun kaliteli ve güçlü traktörler her zaman çiftçiye daha yardımcı olmaktadır. Bu yazımızda ls ultra 65 modelinden çiftçilerimize ve hayvancılarımıza bahsedeceğiz. Ls ultra 65 modelinde bahsettiğimiz güç ve kontrol çiftçi için çok büyük bir kolaylık sağlıyor. LS traktör markasının en önemli ürünlerinden birisi olan ls ultra 65 modelini sizler için inceledik.

Ls ultra 65 modeli kalite ve güç timsali EURO 3 dizel motor ile üretilmiştir. Her araziye uygun güçlü motoru duraksamadan tarlada ve bahçede çalışır. Vites seçeneği sürüngen vites modelidir. Bunun yanında geniş vites imkânı da sunulmuştur. Hız aralığı imkânı bulunan 32 ileri ve 16 geri vites imkânı sunan şanzıman çok hızlı ve sorunsuz vites geçişleri sunmaktadır. Çift çeker ile birlikte diferansiyel kilidi bulunmaktadır. Üç hızla kullanma fırsatı bulunan ve yol hızı ile de kullanılan kuyruk mili güç çıkışı bulunmaktadır.

Autolift sistem ile hızlı seviye kontrolü sunuyor çiftçilere ls ultra 65 modeli. İleri ve geriye hareket imkânı sunan ergonomik mekik kolu bulunmaktadır. 62 beygirlik güç üretebilen ls ultra 65 modelinide enjeksiyona sahip, su soğutma ve yağ soğutma sistemi bulunan turbo şarjlı motor kullanılmıştır. Arka tekerlerden etki gösteren fren sistemi ve el freni sistemi bulunmaktadır.

Ls ultra 65 modeli güçlü bir şekilde tarım ve hayvancılık işlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Güçlü motoru ve mükemmel kontrol sistemi sunan ls ultra 65 modelinde aranılan özelliklerin hemen hepsi mevcut. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan ls ultra 65 modeli çiftçiler tarafından çok satın alınan bir model olma özelliğine sahiptir. Sizin de aklınızda ultra 65 modeli almak gibi bir niyet var ise mutlaka görmeniz gereken bir model ultra 65.