Valtra 6850

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Valtra 6850

Valtra 6850 Traktör seri üretim traktörler arasında valtra 6850 marka ve modelde bulunan traktör de bulunmaktadır. Valtra 6850 model traktör kabinli traktör modelidir. Kabin içindeki etkileyici ve birçok insan ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış olan özellikler ile kabin dışında traktörün dış aksam ve donanımlarını içeren özellikler tam bir teknoloji harikası olarak düşünülmüş ve üretilmişlerdir. Her parçanın büyük bir mühendislik çalışması sonucu üretilmesi ve monte edilmesi ile ortaya çıkan valtra 6850 traktör, kullanıcılarının büyük bir zevkle kullandığı ve satın almak için çabaladığı bir traktör modelidir.

Valtra 6850 model traktör kapasite bakımından oldukça yüksek bir potansiyele sahiptir. Yaptığı işlerde gösterdiği yüksek iş gücü kapasitesini büyük motor gücüne borçludur. Beygir gücü bakımından muadili birçok marka ve modelden çok daha güçlüdür. Bu nedenle Valtra 6850 traktörleri rakipsiz traktörlerdir. Özellikle inşaat sahasında kullanılan iş makinelerinin ekipmanlarının kolayca monte edilebilmesi ve bir iş makinesi gibi kullanılabilmesi nedeniyle traktör piyasasında en çok tercih edilen traktör markalarındandır.

Tarım sektörünün vazgeçilmez iş makinelerinden olması ile de ayrıca büyük bir üne sahip olan valtra 6850  traktör markası tarımsal ürünlerin ekim ve hasat saflarının tamamında gerçekleştirilen faaliyetlerin hepsini etkili ve başarılı bir şekilde sürdürebilmekte ve sonuçlandırmaktadır. Bu bağlamda ihtiyaç duyulan tüm tarımsal araç ve ekipmanların kolaylıkla kullanılabildiği bir traktör olması valtra 6850 model traktörlerini son derece güçlü ve tercih edilen bir traktör haline getirmektedir.         

Valtra 6850 marka traktörleri motor hacmi tasarımına uygun ve yeterli büyüklükte bir traktör modelidir. Ön ve arka teker yapısı olarak da geniş hacim ve boyutlara sahip bir traktördür. Teker ve motor hacimlerinin diğer bazı marka traktörlerden büyük olması kullanıldığı işlerle alakalıdır. Valtra 6850 Özellikle taşıdığı inşaat sektörüne ait ekipmanların ağırlıklarını kaldırabilmesi ve taşıyabilmesi için gerekli olan büyüklük ve ağırlıkta tasarlanmış gövde ve parçalara sahiptir.

Türkiye'de üretimi ve dolaşımı devam eden valtra 6850 marka traktörlerin her türlü yedek parça ve donanımını Türkiye piyasasında bulmak mümkündür. Yeterli düzeyde servis ve bayisi sayesinde Türkiye'nin her tarafından kolayca ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve parçalarına ulaşılabilmektedir.