Valtra A Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Alana hayırlı uğurlu olsun
120.000,00
Valtra A 75 Valtra A 85 Valtra A95
112.000,00
Uysal Ticaret
İlan Tarihi : 12.11.2015
İLK SAHİBİNDEN VALTRA A75
İLK SAHİBİNDEN VALTRA A75
Kırklareli-Babaeski
41.000,00
Vait Akil
İlan Tarihi : 30.03.2015

Valtra A Serisi

Her tarla koşulunda üstün bir performans sergileyecek nitelikte mükemmel bir dizayna sahip olan Valtra A Serisi traktör, çiftçinin en güçlü yardımcısı olmaktadır. Mükemmel teknolojik özellikleri ve üstün dayanıklılık sunan kalitesi ile öne çıkan Agco motorlara sahiptir. Sahip olduğu üstün motor özellikleri sayesinde ileri teknoloji ürünü olan ekipmanlarını en yüksek düzeylerde seyreden performansla kullanabilme yeteneğini minimum düzeylerdeki yakıt sarfiyatı ile sağlar böylece çiftçinin yakıttan tasarruf sağlamasına büyük katkı sunar. Geniş vites seçenekleri sunan Valtra A serisi, tarladaki performansın en ideal hız aralığına ulaşmasına imkân verir.

Valtra A Serisi Mükemmel Özellikleri

Sağlam ve güçlü Agco Power motoru ile çiftçinin tarladaki artan gücü ile öne çıkan Valtra A serisi uzun kullanım ömrüne ve göz dolduran bir performansa sahiptir. Traktörün kalbi niteliğindeki motorun, yağlı motor bloğu, en yüksek düzeyde çalıştırıldığında dahi motor bloğunun performansı ve motorunun ömrünü ölümsüz yönde etkileyebilecek ısınma olayını engeller. Böylece çok daha üzün süren yüksek düzeylerde bir performans sergiler ve bakım maliyetlerini en düşük seviyelerde tutar.

Valtra A serisi traktör, maksimum seviyelerde güç ve tork gerektiren çeşitli işlerde ve en zorlayıcı arazi şartlarında bile sürücüsüne üstün bir performans sunar. Sahip olduğu üstün çekiş gücü sayesinde son derece rahat bir kullanım ve ekonomik yakıt tüketimi sunar. Motorunun üstün yanma yeteneği arttırıcı özellikteki Turbo Intercooler sistemi ile motorunuz çok yüksek seviyelerdeki performansın kullanıldığı durumlarda bile az yakıt tüketimi gerçekleştirir. Çevreye saygılı motoru ile tam bir çevre dostudur. Geniş hacimli yakıt deposu sayesinde kesintisiz ve uzun süreli çalışma olanağı sunar.

Uzun ömürlü vites kutusu,12 ileri 12 geri ve 16 ileri 8 geri vites seçeneklerine sahi olan Valtra A serisi sayesinde gerek nakliye gerekse tarım işlerinde üstün performans sergiler. Dâhice tasarlanmış olan Shuttle sistemi sayesinde sürüş yönü yalnızca tek bir kol kullanılarak tersi yöne çevrile bilmekte ve yakıttan tasarrufun sağlanmasına, nakliye ve tarım işlerinde üstün konforu sağlar. Mükemmel direksiyon kontrolü sunan Valtra A serisi traktörler,12+12 opsiyonunda mevcut olan düğmeli 4X4 ve diferansiyel kilidi sayesinde bütün tekerleklerin ortak şekilde hareket etmesine etki ederek çekiş gücünü arttırır ve üstün sürüş konforu sunar.

Ayrıca üstün performansa sahip hidrolik freni, üç parçalı ön aks sistemi, çift devirli kuyruk mili, güçlü hidrolik kollar, yüksek ekipman performansı sağlayan otomatik kaldırma sistemi, teleskobik hidrolik kollar ve ayarlı yan askı kolları, hidrolik çıkışlar ve daha pek çok mükemmel özelliği barındıran üstün tasarımı ile çiftçinin tarladaki vazgeçilmez gücü olmaya devam ediyor.