Valtra N Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Valtra N Serisi

Eşsiz ergonomik tasarımı ve üstün çekiş gücüne sahip olan Valtra N Serisi Traktör bir çiftçinin tarladaki en profesyonel yardımcısı olan traktörlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Valtra N Serisi traktörler Agco Power motora sahiptirler. Valtra N Serisi, sahip olduğu muhteşem nitelikteki "Transport Boost" ve"Power Bulge" sistemleri sayesinde maksimum güç ihtiyacı duyulan nakliye ve tarla işlerinde bile mükemmel performansın ortaya çıkmasına önemli katkı sağlar. İhtiyaç duyulan en uygun hız aralığını sunan nitelikte geniş vites seçeneği barındırmaktadır.

Valtra N Serisi ve Öne Çıkan Üstün Özellikleri

Dünya çapında büyük üne sahip motor markaları arasına giren AGCO Power motora sahip olan Valtra N Serisi, mükemmel bir performansa ve her türlü zorlayıcı çalışmalarda dahi uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Motor sistemi içerisinde mevcut olan yağlı bloglar, ısınmaları engeller ve motoru koruyarak ömrünü uzatır. Güçlü ve sessiz motor özelliği sayesinde keyifli uygulama olanakları sunar. En yüksek güç gerektiren uygulamalarda dahi minimum yakıt har ve yüksek performans sergiler. Düşük yakıt tüketimi sağlayan Eco mod ve Power seçenekleri sayesinde arazi koşuluna göre değiştirerek verimliliği daha üst seviyelere çıkarabilme imkânı sunar.

En güç koşullarda bile üstün performans sağlayan elektronik motor yönetim sistemi ile yakıt tüketimini minimum seviyelerde tutarak yüksek performans elde edilebilme imkânı sunmaktadır. Standart fanlara göre motoru daha hızlı soğutabilen viskos Fan özelliği sayesinde en zorlu iklim koşullarında dahi mükemmel bir performans sergiler. Daha iyi yakıt verimliliği sunan ve düşük gürültü seviyesi sağlayan PowerBulge teknolojisine sahiptir. Ayrıca sahip olduğu Transport Boots sistemi sayesinde çeşitli üstün kullanım avantajları sunmaktadır. Geniş yakıt tankına sahip olan Valtra N Serisi sayesinde işlerinizi uzun süreli olarak ve kesintisiz yapabilme olanağı sunar.

Tarım ve nakliye gibi farklı uygulamalarda uygun hız kademeleri sunan vites seçeneklerine sahiptir. Power Shuttel sistemi ile yalnızca bir hareketle sürüş yönünü tersine çevirme imkânı sunmaktadır. Kusursuz frenleme sistemine sahip olan Valtra N Serisi ile en yüksek düzeyde güvenlik sağlanmaktadır. Ön aks diferansiyel kilidi Elektro hidrolik olarak kontrol edilebilmektedir. Mükemmel süspansiyon sistemi sayesinde çalışma keyfiniz maksimum seviyelere çıkar. Oto lift fonksiyonları sayesinde kolay ekipman kullanımı olanağı sunmaktadır. Her yönüyle çiftçinin bütün ihtiyaçlarına en mükemmel biçimde cevap verebilecek tasarıma sahip olan Valtra N Serisi, tarladaki gücünüze misliyle güç katar.