Valtra New Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Valtra New Serisi

Serilerinin içinde adından da anlaşılacağı gibi valtra new serisi traktör kendi pazarı içinde çok tercih edilen gelişmiş bir model. Alman menşeili olan bu traktör çıktığı günden itibaren tüm ilgileri şimdiden üzerinde toplamış durumda. Şu ana kadar üretilen diğer ürünlerin içinde hem özellikleri bakımından, hem 1000 NM trok özelliği bakımından ilk olma özelliğini koruyor. Valtra new serisi bu sektör de her gün daha farklı daha yeni modern özelliklerini geliştirerek tarım işçisine sunuyor. Hattat tarım traktör Vatlar traktör ithalatında yeniliği takip eden bir firma. Kabin tasarımından pedal debriyaj direksiyon özelliklerine kadar kısa zamanda çok iş üretme Vatlar konusunda çok başarılı bir marka.

Otomatik çekiş gücü ise bu traktörü diğerlerinden ayıran özelliklerden biri. Durmadan istenildiği kadar aktif çalışma özelliği ise bir traktör açısından en çok tercih edilen bir işlevsellik. Valtra new serisi diğer modellerde de olduğu gibi elektrikle çalışmaktadır. Motor hacmi 7, 4 ün üzerinde ve 6,6 motor gücüne sahip. A serisi traktör grubuna giren valtra new serisi güçlü gövdesi ile hem hafif hem de çok atik iş makinesidir. Tarım ve hayvancılık sektörünün en aranan en gelişmiş özelliklere sahiptir. Bahçelerde, engebeli arazilerde, sebze meyve taşımacılığında çiftçinin eli kolu ayağı durumundadır.

Tur sayısı düşük, iş görme hızı en iyi verimi sağlayan niteliktedir. Diğer modellere göre daha az ses çıkaran ve yakıt tüketiminde oldukça ekonomik olan valtra New serisi bu çalışma biçimiyle motorun ömrünün uzamasını sağlıyor. Türkiye genelinde çok geniş bir servis ağına sahip olması da markanın tercih edilmesinde çok önemli. Dış görünüşü, bakımından güçlü ve azametli yapısı internet oyunlarında bile model olarak kullanılmaktadır. Ergonomik olması, gaza basıldığında aynı zamanda motoru da kontrol edebilen özelliklerinden dolayı uzay çağı traktörü olarak nitelendiriliyor. Traktörü kullanan iş makinesi operatörlerini yormayan manevralara sahiptir. Yokuşlarda hiç zorlanmayan özelliğe sahip Vatlar New serisi traktörler, akıllı motor aksanına sahiptir.

Valtra new serisi traktör ön ve arka camlar elektrikle ısınma özelliği, ön silecek çok güçlü temizleme, park edebilmeyi kolaylaştıran park kamerası, güçlü görüş sistemine sahip far ve diğer aksesuarlara sahip çağın traktör olma özelliğini kendinde taşıyor.