Valtra S Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
6850 Valtra -- 2006 Model
6850 Valtra -- 2006 Model
Tekirdağ-Hayrabolu
82.000,00

Valtra S Serisi

Üstün verimlilik kapasitesi, eşsiz çalışma performansı ve teknoloji harikası tasarımı ve kaliteli işçiliğin bir araya geldiği Valtra S Serisi, üstün teknoloji harikası Agco Power motora sahiptir. Kullanıcısına profesyonel bir çiftçilik desteği sunmakla beraber en düşük düzeylerde işletme maliyeti sunmaktadır.

Valtra S Serisi Traktör ve Muhteşem Ötesi Özellikleri

Teknolojide son noktaya ulaşan özellikleri bünyesinde barındıran Agco Power motora sahip olan Valtra S Serisi, kullanıcısını büyüleyen çok sayıda mükemmel özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Düşük Rolanti sistemine sahip olan Valtra S Serisi, en yüksek seviyelerde tork ve güç gereksinimine ihtiyaç duyulan çiftçilik ve nakliye çalışmalarında düşük rölanti hızı sayesinde olağan üstün performans ve düşük yakıt tüketimi kombinasyonunu sunmaktadır. Verimli yakıt kullanımı ve çevre dostu özelliği barındıran motoru ile üstün performansın ayrıcalığını bir arada yaşatır özellik sunmaktadır.

Özel emisyon sistemine sahip olan Valtra S Serisi, çevreye zararlı bileşenleri zararsız hale dönüştürme özelliğine sahip bir çevreci motor ile kullanıcısının hizmetindedir. Ayrıca sahip olduğu Viskos Fan özelliği sayesinde en zorlu hava şartlarında bile motor sıcaklığını sabit tutarak korur ve mükemmel bir performansın ortaya çıkmasını sağlar. Valtra S Serisi, sahip olduğu Transport Boost ve Sigma Power özelliği sayesinde traktörün motorunun zorlanma durumuna otomatik olarak güç artışı sağlar ve sonrasında yine otomatik olarak önceki sahip olduğu güce dönüş yapar. Ayrıca sahip olduğu Power Shuttle sistem özelliği ile inanılmaz bir kullanım kolaylığı barındırır. Sahip olduğu geniş yakıt tankı ile kesintisiz ve uzun süreli çalışma imkânı sunmaktadır.

Hızın kullanıcıya bağlı olduğu AVT sistemine sahiptir. İleri ve Geri yönde yüksek konfora sahip kullanım avantajı barındırmaktadır. Kusursuz firen sistemi sayesinde maksimum güvenlik sağlar. En zorlu tarla şartlarında bile en üst düzeyde konforu sağlayan süspansiyon sistemini barındırmaktadır. Çeşitli uygulamalarda en uygun seçenekleri sunan çift hızlı kuyruk mili mevcuttur. Valtra S Serisi, sahip olduğu hidrolik lift özelliği ile 5000 kg ön lift ve 12000 kg kapasiteli arka lift ile sınırları zorlayan uygulamalarda çiftçinin üstün performanslı gücü olmaya devam ediyor. Bir traktörden beklenen performansın çok daha fazlası ile tarımdaki gücünüz.