Valtra T Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Valtra T Serisi

En zorlayıcı nitelikteki çalışma şartlarında bile kusursuz performansı ile Valtra T serisi, çiftçilerin gücüne güç katmaya devam ediyor. Agco Power motora sahip olan Valtra T serisi, en üst düzey performans ve minimum yakıt tüketimini bir arada sunan üstün özellikleri bünyesinde barındıracak biçimde dâhiyane bir tasarıma sahiptir. Extra güce ihtiyaç duyulan uygulamalarda performansı ve hızı arttırıcı özelliğe sahip olan "Transport Boost" ve "Power Bulge “sistemleri bulunmaktadır.

Valtra T Serisi Traktör Mükemmel Ötesi Özellikleri

Düşük devirlerde bile yüksek çekiş gücüne ulaşabilen Agco Power motoru sayesinde yüksek performans ve uzun bir ömre sahiptir. Motorda bulunan yağlı motor bloğu, zorlayıcı nitelikteki çalışma uygulamalarında bile motorun ısınmasını engelleyerek yüksek performans sergilemesine ve uzun ömürlü olmasına katkı sağlar. Valtra T serisi, baş döndürücü gücü ve büyüleyici nitelikteki performansı ile çiftçinin en büyük dostu olarak öne çıkar. Düşük yakıt tüketimiyle üstün bir performans sergileyerek hem üretimi arttırır hem de çiftçiye yakıttan tasarruf imkânı sunar. En yüksek tork ve güç ihtiyacının duyulduğu çalışma koşullarında bile sahip olduğu Düşük Rolanti hızı özelliği sayesinde mükemmel ötesi bir performans ve düşük yakıt tüketimi sağlar.

Sahip olduğu Eco mod ve Power özellikleri sayesinde Ağır PTO çalışmalarında ve zorlayıcı nitelikteki nakliye işlemlerinde yakıt tasarruf imkânı sunmaktadır. Sahip olduğu Elektronik motor yönetim sistemi ile en zorlu koşullarda bile en yüksek düzeylerde verimlilik sunar. Transport Boosts ve Power Bulge sistemine sahiptir. Geniş yakıt tankı sayesinde kesintisiz çalışma performansı sunar. Sahip olduğu geniş vites seçenekleri sayesinde farklı uygulamalarda ihtiyaç duyulan düzeylerde hız seçenekleri sunar. Power Shuttel sistemi sayesinde son derece hızlı ve pratik vites değişimi sunmaktadır.

Otomatik kavrama özelliğine sahip olan Valtra T serisi, yalnızca frene ve gaza basılması suretiyle kullanım avantajı sunmaktadır. İki farklı yönde çalışma olanağı sunan traktörün hem ön hem de arka bölümündeki direksiyon sistemi ve sürücü paneli ile eşsiz bir çalışma verimliliği ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Sahip olduğu çok diskli ve yağlı hidrolik fren sayesinde eşsiz bir frenleme sağlamanın yanı sıra kusursuz bir güvenlik sunmaktadır. Valtra T serisi, sahip olduğu mükemmel nitelikteki çalışma konforunu arttıran süspansiyon sistemi sayesinde en zorlu şartlarda bile kolay sürüş ve çalışma imkânı sunmaktadır.