Yengeç

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Yengeç

Satılık Deniz Canlıları Yengeç

Tatlı su yengeçleri diye nitelendirebileceğimiz ve akvaryumlarda bakım şartlarını doğru bir şekilde yerine getirirsek rahatlıkla yetiştirebileceğimiz yengeçlerin doğal yaşama alanları göletler ve barajlardır. Yağışın az olduğu zamanlarda yengeçlerin kendilerini kum veya çamurlu alanlara gömdükleri bilinmektedir. Yaşama süreleri genellikle 5 yıl olan yengeçleri nasıl besleyeceğimize gelince: Yengeç türünü çok çeşitli yem türleri ile besleyebiliriz. Akvaryumumuzda adeta birer süs olacak yengeçlerimizin sağlıklı olarak beslenmeleri ve uzun ömürlü olmaları açısından bu şarttır. Her türlü Satılık Deniz Canlıları türlerini rahatlıkla bulabileceğiniz mağazamızda yengeç türleri içinde onların sağlıklı yaşayabilmeleri için pek çok yengeç yemi bulunmakta.

Her Türlü Yengeç Yemi Mevcuttur

Mağazamızda yengeçler için dondurulmuş yemlerden kurutulmuş yemlere ayrıca tablet şeklinde üretilmiş yemlerden granül yemlere kadar yengeçlerimizin mutlu bir şekilde akvaryumlarımızda yaşaması için her çeşit yem mevcut bulunmaktadır. Burada size yengeçleri yemleme konusunda birkaç tüyo verecek olursak özellikle yengeçlerinizi beslemek için dondurulmuş yem kullanacaksanız dondurulmuş yemi mutlaka çözüldükten sonra akvaryumunuzun içerisine koymalısınız. Diğer saydığımız yem çeşitlerini ise belirli bir oranda akvaryumunuza atarak yengeçlerinizi besleyebilirsiniz.

Yengeç Akvaryumları

Peki, yengeçlerinizi yetiştireceğiniz akvaryumun nasıl bir ortamı olmalı? Bilindiği üzere yengeçler suda yaşayabildikleri gibi karada da yaşayabilen canlılardır. Bu nedenle yengeçler için hazırlanacak akvaryumlarda mutlaka adacık diye tabir ettiğimiz alanların olması son derece önemlidir. Şayet yengeç beslemeyi düşünüyorsanız mağazamız onların uzunca bir süre sağlıklı yaşamaları için en ideal Satılık Deniz Canlıları Yengeç akvaryumlarının satışını da yapmaktadır.