Zetor

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Zetor

Traktör endüstri, kazı ve tarım alanlarında kullanılan ve çeşitli araçları çekmeye yardımcı olan önemli motorlu makinelerden biridir. Tarım aletleri içerisinde önemli bir yere sahip olan traktörler paletli, tekerlekli ve karma olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır. Çamurlu yerlerde rahat bir şekilde kullanılan paletli traktörleri Zetor markasından temin edebilirsiniz. Ayrıca tarım işleri için ideal olan tekerlekli traktörler çok kullanılmaktadır. Karma traktörler ise ağır işlerde kullanılmaktadır. Zetor marka traktörleri her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zetor Marka Traktörlerin Özellikleri Nelerdir?

Önemli traktör markalarından biri olan Zetor marka traktörler 64,76,86 beygir gücünde 4 ton 250 kilo kaldırma gücüne sahiptir. Yüksek tork ve tork yedeği bulunan Zetor marka traktörlerde düşük yakıt tüketimi özellikleri bulunmaktadır. Zetor marka traktörler  Almanya’da  ekonomik motor ödülünü kazanarak sektörde önemli bir yere sahip olmuştur. Zetor marka traktörlerin motorları Alman DLG firması tarafından test edilerek piyasaya sunulmuştur. Zetor marka traktörler düşük yakıt tüketimi nedeniyle Ekonomik Motor Prestij Ödülü’ne sahip olmuştur.

Zetor Traktör Fiyatları

Zetor marka traktörler uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Kaliteli bir şekilde tasarlanan Zetor marka traktörler düşük yakıt tüketimi nedeniyle oldukça ekonomiktir. Rahatlıkla kullanılabilecek olan Zetor marka traktörler ile en zorlu şartlarda bile motor gücü kaybı yaşamadan uygun fiyatlarla traktör sahibi olabilirsiniz. Kaliteli bir traktör almak isteyenler Zetor marka traktörü seçebilmektedir.