Zetor Forterra Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Zetor Forterra Serisi

Zetor Forterra serisi traktör modelleri Akdeniz endüstriyel tarımının tipik traktör serilerinden oluşmaktadır. Sözü edilen bu traktör serisinde birbirinden önemli yenilikler, üstün motor kabiliyeti ve iç donanım sahibi unsurlar yaygın bir halde kullanılarak traktör severlerin ve tarım sektörüyle uğraşanların gözdesi yeni bir model olarak kullanılmaktadır. Başlı başına zetor forterra serisi yüksek tork çekimiyle ve her yerde kolaylıkla bulunan yedek parça ve servisiyle yaygın bir biçimde kullanım kitlesini bulmaya devam etmekte olup bütün bu unsurları bir arada düşünülerek hazırlanmış en üst düzey alt yapıya da sahip bir traktör modelini oluşturmaktadır.

Üstün donatılmış motor kabiliyeti

Öncelikle zetor forterra serisi motoruna bakmak gerekmektedir. Çünkü bir tarım sektörüyle iştigal eden kişinin her şeyden önce bir makinede aradığı şey motor gücüdür. Zetor forterra serisi modelinden modeline farklılıklar göstermekle beraber genellikle 96 ila 136 hp motor gücünde üretilmiş olduklarından son derece dikkat çeken motor kabiliyetine sahip bir makineli tarım aracıdır. Ayrıca power shift özelliğine sahip vites seçeneği de onun başlıca maharetlerinden yalnızca birkaçını oluşturmaktadır. Bütün bunlar bir arada düşünüldüğünde traktör modelleri arasındaki farklı yönleri hep bir arada rahatlıkla anlaşılabilecek durumdadır.

Taşıma kapasitesi ve hidrolik sistem

Traktör modelleri arasında dikkatlerden kaçmayan bir başka donanım da kuşkusuz ki onun taşıma kapasitesi ve hidrolik direksiyon ve şanzıman sistemidir. İşte bütün bu aranılan özelliklerin tümünü birden bünyesinde barındırması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmekte olan zetor forterra serisi başlıca tam 6.000 kg taşıma kapasitesiyle üstün bir yük taşıma kapasitesini göstermektedir. Bununla beraber hidrolik direksiyonu yenileştirilmiş elektronik düzeniyle ayrıca otomatikleştirilmiştir. Bunun yanında zetor forterra serisi olarak dikkatlerden kaçmayan bir diğer yenilik elbette dijital göstergeye sahip olan göstergesinde kendisini göstermektedir.

Bu göstergesi sayesinde kabin üzerinden bütün dijital yeniliklerin anında takip edilmesi traktör yoluna gidilerek bu sayede geliştirilmekte olunan birbirinden değişik çaptaki unsurlar yönüyle üst düzey tasarımlar yansıtılmaktadır. Ayrıca yine zetor forterra serisi adında traktör modelinde bir başka yeniliklerden birisini yansıtmaya devam etmesi bakımından da üst düzey birçok donanımların varlığıyla daha donanımlı traktör alt yapısını korumaktadır.