Zetor Proxima Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Zetor Proxima Serisi

Çiftçinin tarladaki gücü zetor proxima serisi traktörler, sahip olduğu üstün teknolojiyle üretilmiş motorun tutarlı beygir gücü ve mükemmel nitelikli bir dişli kutu bütünlüğünü sağlayan, dayanıklı ve üstün performanslı tarım makineleri arasında ön sıralara çıkmaktadır. Sahip oldukları mükemmel ötesi özellikleri sayesinde üstün performans sergilerler.

Zetor proxima serisi traktör ürünleri, sahip oldukları son derece sağlam yapıları ile çiftçiye üretimde büyük katkı sağlar niteliktedir. Üstün teknoloji ürünü bir tarım makinesi markası olma özelliğini ısrarla elinde tutan zetor proxima serisi modelleri, en zorlayıcı hava, iklim ve tarla koşullarında bile güvenilir ve yüksek performans sergileyecek yetenektedir. Uzun ömürlü olmaları için özel olarak dizayn edilmiş olan Zetor proxima serisi traktör modelleri, çiftçiyi asla yarı yolda bırakmaz. Düşük işletme maliyetine oranla çok yönlü performans sergiler. 

Zetor Proxima Serisi’nin Temel Özellikleri

Zetor Proxima Serisi traktör ailesinin ortak özellikleri; düşük yakıtım tüketimiyle çok yüksek performans sergiler. Motorları çok güçlü ve oldukça ekonomiktir. Her daim belirli bir yakıt tüketimine sahiptir. Her türlü operasyonel beklentilere en yüksek düzeyde uyumluluk sağlayabilen bir tarım aracı olma özelliğine sahiptir. Zetor Proxima Serisi ailesinden olan traktör modellerinin yüksek kaliteye sahip olan motorları sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptirler. Düşük motor sıcaklıklarında bile yüksek hıza ve kolay başlatılabilir özelliğe sahiptirler. Zetor Proxima Serisi ailesinin traktörleri standart özellikleri barındıran kapalı kabinlere sahiptirler.

Operatör koltuğu yüksek konfora sahiptir. Bu sayede operatöre her çalışma koşulunda yüksek konfor ve rahatlık sağlar niteliktedir. Kabin içerisinde isteğe bağlı el ile ayarlanabilen özellikli klima bulunur. Hidrostatik özellikli eğrilebilir teleskopik direksiyonu rahat kullanım imkânı sağlar. 4WD güç sistemine sahiptir. Sabit ön çamurluklar mevcut. Buhar sorununa karşı ısıtmalı aynalar ve arka buz çözücü mevcut dur. Radyo için ise standart ön kablolama özelliği bulunmaktadır.

Zetor Proxima Serisi traktör modelleri düşük yakıt tüketimli olup 80 ila 120 beygir güç seçeneği sunan 4 silindirli Zetor motorlarına sahiptir. Çiftçinin ihtiyaç duyduğu tüm donanım ve özellikleri barındırır nitelikte bir tasarım sergilerler. En düşük seviyelerde bakım gereksinimleri duyan zetor proxima serisi ailesine üye traktör modelleri yüksek dayanıklılığa sahiptirler. Her bakımdan çiftçinin gereksinimlerini karşılayacak biçimde donanıma ve özelliklere sahiptirler.